Simit Sarayı Çağrı Merkezi Telefonu Müşteri Hizmetleri

Simit Sarayı çağrı merkezi telefon numarası nedir Son zamanlarda popüler bir marka haline gelen ve önemli bir marka haline gelen Simit Sarayı, sunduğu hizmet veya ürünlerden doğabilecek şikayetleri, sorunları, önerileri, istekleri dinlemek için iletişim kanalları aracılığıyla müşteri hizmetleri desteği vermektedir.

Simit Sarayı

Simit pek çok kişinin kahvaltısı olsa da bazıları için öğle yemeği olabiliyor. Simit genellikle çay, ayran veya soğuk içecek ile tüketilir. Ülkemizde herkes tarafından sevilen Simit’in geçmişi 1525 yılına dayanmaktadır. Yani o günden bu yana ülkemizde sevgiyle tüketilen bir gıda diyebiliriz.

Ülkemizde severek tüketilen bu lezzeti daha fazla ülkeye yaymak için hizmet vermeye başlayan Simit Sarayı, ilk yurt dışı şubesini 2010 yılında Hollanda’da açtı. Daha sonra gelişmeye ve büyümeye devam eden Türk markası Simit Sarayı, şu anda 22 farklı ülkede hizmet veriyor. Simit sarayında simit, hamur işi, açılış, kurabiye, pizza ve makarna gibi birçok ürün bulunmaktadır. Marka diğer ülkelerde tamamen Türk damak tadı ve lezzetini sunuyor.

Simit Sarayı Müşteri Hizmetleri Telefonu

Ülkemizin önemli markalarından biri olan ve ülkemiz dahil birçok ülkede hizmet veren Simit Sarayı, hem ülkemizde hem de dünyada şube sayısını artırmak için Franchise sistemi ile de çalışmaktadır. Franchise sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz simitsarayi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Simit Sarayı müşterilerden gelen geri bildirimlere büyük önem veriyor. Öneri, istek veya şikayetlerinizi Simit Sarayı müşteri hizmetlerine iletmek isterseniz 0216 564 44 44 Telefon numarasını aramalısınız. Müşteri hizmetlerinden her türlü desteği alabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini arayıp doğrudan müşteri temsilcileriyle görüşmek isterseniz, sesli mesajı çevirmeniz yeterli olacaktır. Simit Sarayı, sosy kırmızımedya hesapları üzerinden müşterilerinin yanındadır.

Simit Sarayı Şikayet Hattı

Simit Sarayı şubeleri veya ürünlerinden dolayı olumsuz bir durum yaşıyorsanız şikayet ve sorununuzu en hızlı şekilde yetkili kişilere iletmek ve destek almak istiyorsanız aşağıdaki numarayı arayarak destek alabilirsiniz. Simit Sarayı, sorunlara ve şikayetlere doğrudan destek sağlamak için şikayet hattı üzerinden destek vermektedir.

Simit Sarayı Şikayet Telefonu – 444 8768

Bu gönderiye oy verin

Simit Sarayı Çağrı Merkezi Telefon Müşteri Hizmetleri yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde çıktı.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>