Paribu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefonu

Paribu müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Paribu, yüksek hacimli bir dijit kırmızıkripto para birimi platformudur. CEO’su Yasin Or kırmızıolan Paribu 14 Şubat 2017 tarihinde kullanıcılara açılmıştır. Paribu, dijit kırmızıpara alım satım işlemlerinin Türk Lirası üzerinden gerçekleştirildiği bir kripto para borsasıdır. Paribu, müşterilerine daha etkin ve kaliteli hizmet verebilmek ve her konuda yardımcı olabilmek için iletişim kanalları üzerinden müşteri temsilcileriyle hizmet vermektedir.

Paribu

Haftanın 7 günü 24 saat Türk Lirası bazında dijit kırmızıvarlıklar yani kripto para almanızı veya satmanızı sağlayan kripto para borsasıdır. 600 binin üzerinde kullanıcısı bulunan Paribu, ortalama 7,5 dakika içerisinde aylık 8000 destek mesajına ve 800’den fazla destek çağrısına hizmet vermektedir.

Paribu Başarıları

Aralık 2017’de toplam 5800 Bitcoin hacmine ulaşan Paribu, CoinMarketCap-World listesinde 16. sırada yer aldı. İlerleyen dönemlerde 2020 yılında 9900 Bitcoin hacmiyle ön plana çıktı. 4 Mayıs 2020 tarihinde 12 milyon dolarlık HOT hacmi ile bu kripto para biriminin hacim sıralamasında dünya lideri oldu. Mayıs 2020’de 1,4 milyon dolarlık CHZ hacmi ile dünyada ikinci sırada yer aldı.

Paribu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefonu

Türkiye’de tamamen yas kırmızıolarak faaliyet gösteren Pariba, yetkili makamlarca gerekli izinler alınarak tam açılarak denetlenmektedir. Türkiye’nin en yüksek hacimli hisse senedi Pariba’sı IOS kripto varlıkları ve Android platformunda kullanıcılara hizmet veriyor. Üyelerinin varlıklarını hesaplarına yatırmaları için EFT / havale, kredi kartı ve para gibi para yatırma yöntemleri ile hizmet vermektedir. Paribu, müşterilerine posta kanalı ve müşteri hizmetleri destek telefon numarası ile destek sağlamaktadır. Paribu müşteri hizmetlerinden destek almak için [email protected] ve 0850303 6000 numaralı müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak hizmet alabilirsiniz.

Paribu Şikayeti

Herhangi bir sorun yaşarsanız veya şikayetiniz olursa aşağıdaki numarayı arayarak şikayeti yetkili kişilere iletebilir ve durumu belirterek kesin destek alabilirsiniz.

Paribu Şikayet Telefon Numarası – 0850303 6000

Paribu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon postası ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Paribu Çağrı Müşteri hizmetleri & Paribu Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Paribu Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Paribu Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *