Oppo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefonu

Oppo müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Oppo şirketi, daha yaşanabilir ve geniş imkanlara sahip bir dünyada sürdürülebilir bir şirket olma vizyonuyla hizmet vermektedir. Oppo, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve her konuda yanlarında olabilmek için iletişim kanalları üzerinden müşteri temsilcileriyle hizmet vermektedir.

Oppo

Daha yaşanabilir bir dünyanın parçası olan sürdürülebilir bir şirket olma hedefiyle yola çıktılar. Şirketin ana misyonu, insanların hayatlarını teknolojik sanatla yüceltmektir. Şirket, 2019 yılında Avrupa pazarlarında ilk 5G telefonu ile öne çıktı.

Oppo Özellikleri

5G’yi dünya çapında hayata geçiren lider markalardan biri olan Oppo, ileri görüşlü teknoloji için çalışıyor. VOOC hızlı şarj patentine sahip olan Oppo, müşterileri için teknolojisini geliştirmenin yollarını arıyor. 65w Süper VOOC hızlı şarj, cihazınızın 35 dakikada tamamen şarj olmasını sağlar. Oppo 3 ise görüntüleme, fotoğraf kalitesi ile öne çıkmakta ve müşterilerine gündüz ve gece teknolojisi ile hizmet vermektedir.

Oppo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefonu

Oppo, günümüz teknoloji şirketleri arasında yükselişte olan firmalardan biridir. Online satış hizmetlerini farklı kanallardan sunmaktadır. Oppo müşteri hizmetleri, müşterilerin GSM, posta kanalı ve sosy kırmızımedya kanalları ile iletişim kurmasını sağlar. Oppo firması, hizmet merkezleri ile müşterilerinin yardım ve destek taleplerini de karşılamaktadır. Müşteri temsilcileriyle görüşmek için resmi tatiller hariç Pazartesi-Pazar günleri 09:00 – 18:00 saatleri arasında destek almak için 0850433 6776 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Web sitesi üzerinden de destek almak mümkündür.

Oppo Şikayeti

Satın almış olduğunuz ürünlerin eksik, hasarlı veya yanlış olması gibi durumlar yaşadığınızda aşağıdaki numarayı arayarak bu sorunu yetkili kişilere iletebilir ve durumu belirterek kesin destek alabilirsiniz.

Oppo Şikayet Telefon Numarası – 0850433 6776

Oppo Call Center İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon postası ilk olarak Çağrı Merkezi’nde çıktı.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>