Mertcan Bahar Telefon Numarası

Mertcan Bahar’ın telefon numarası? Son zamanların ünlü youtuber’larından Mertcan Bahar, 1998 yılında güzel ülkemizin Trabzon şehrinde doğdu. 2010 yılında adeta fenomen olacağını gösteren Bahar, o yıllardan çektiği videoları YouTube’a yüklemeye başladı.

İlkbahar

Türkiye’de kitlesel sosy kırmızımedya programlarına katılma fırsatı ile yayınlanan Mertcan Bahar TRT katında hızla kitle fenomeni haline geldi. Zaten genç yaşta olduğu için bu fırsatları tam olarak değerlendiremediğini düşünen bu fenomen, bu fenomenin ardından bir Youtube kanalı açarak kendisine yeni bir fırsat yarattı.

2015 yılında beyazperdede karşımıza çıkan bu ünlü fenomen Pisht adlı filmde rol aldı. Bundan hemen sonra Baho adlı programda ağırlandı. Yıllar 2019’u gösterdiğinde, Dreobse Production’ı kurdu ve şimdi orada CEO’dur. Bu kanalda ünlülere soru sorması ve muazzam provokasyonlar yapması ile ünlendi. Aynı zamanda 2019 yılında kuzeni Mustafa Ak ile firar adlı şarkıyı çektiler ve ardından Bahar Bütçe Sıfır adlı bir internet dizisi çektiler.

Henüz 22-23 yaşında olan bu genç fenomenin kahverengi gözleri ve saçı var. 1,68 boyunda ve 79 kilogram olan bu fenomen Oğlak burcudur. Halen Sema Sarmış ile ilişkisi var.

Mertcan Bahar Telefon Numarası

Son zamanlarda Mertcan Bahar adlı fenomenin telefon numarası gündem oldu. Ali Biçim tarafından ifşa edildiği söylenen olgunun telefon numarası hala gizli. Mertcan Bahar ile iletişim kurmak için sosy kırmızımedya adreslerini kullanmak mümkün. Mertcan Bahar’ın instagram adresine ulaşmak için buraya sadece tıkla. Bunun dışında [email protected] adresine mail ile iletişim kurmak için mail gönderebilirsiniz.

Mertcan Bahar Kolay İletişim

Bilindiği üzere Mertcan Bahar, aşağıda paylaştığım instagram hesabı üzerinden sevdikleriyle ve ilgilileriyle iletişim kuruyor. Ancak aşağıdaki yorumlar bölümünden Mertcan Bahar’a mesajınızı iletmeniz de mümkündür. Ayrıca diğer fenomenlerin telefon numaralarını ve iletişim yollarını sayfamızda bulmak için buraya Tıkla.

Mertcan Bahar telefon numarası: Buraya tıklayın.

5
/
5
(
bir

oy
)

Mertcan Bahar Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Mertcan Bahar Müşteri hizmetleri & Mertcan Bahar Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Mertcan Bahar üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Mertcan Bahar hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *