Lescon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Lescon çağrı merkezi iletişim numarası nedir?

Lescon, toplum ve çevre bilinci içerisinde, değerleri, güvenilirliği, kalitesi, ürün çeşitliliği ve yüksek teknolojisi ile dünyada sporu ve yaşamı etkileyen glob kırmızıbir marka olmak, ürünlerini kitlelere ulaştırma vizyonuyla kurulmuştur. Misyonu aşağıdaki gibidir; Dünyanın önde gelen spor şirketinin beklentileri üzerine Türkiye’de bir üst düzey şirket olmaktır.

Lescon

Lescon, 1980 yılında Türkler tarafından kurulmuş bir spor giyim firmasıdır. Manisapor, Kardemir Karabükspor gibi takımların formalarını üretme sorumluluğunu üstlenmiştir. 1980 yılında Gaziantep’in Nizip ilçesinde ayakkabı üretimi ile faaliyetlerine başlayan Lescon, şirket merkezini ve operasyonlarını 1990 yılında İstanbul’a taşıdı. Takip eden süreç Lescon 1992 yılında, 1993 yılında Türkiye’de ilk olarak ayakkabı ve halı saha markası ile seri üretime başladı. Lescon tarafından üretildi. 1998 yılında hızla gelişen bu firma Lescon adı altında tekstil ürünleri üretmeye başladı. 2004 yılında Lescon ilk konsept mağazasını açtı. Kısa bir süre sonra büyümeye devam eden bu şirket, bir yıl sonra 2005 yılında Alman Bundesliga takımlarından Eintracht Frankfurt ile sponsorluk anlaşması yaptı. Ardından 2006 yılında FIFA onaylı Lescon futbol topları üretilmeye başlandı. Büyüyen bu şirket, 2007 yılında Süper Lig’de yarışan Türk kulüplerine sponsorluk yapmaya başlamış ve 6 yıl sonra 2010 yılında Lescon konsept mağaza sayısını 34’e çıkarmıştır.

Lescon markalı bu şirketin adı Erbay Pazarlama Ticaret ve Anonim Şirketi’dir. Bu firma hem mağazadan hem de web sayacı üzerinden satış sağlayarak müşterilerine hizmet vermektedir. Tabii ki, web sayfasında işlem yapmak söz konusu olduğunda birçok soru akla geliyor. Bu sorulara Lescon’un yorumlarını da dahil etmek isterim. “Lescon sitesi tamamen güvenlidir ve SSL sertifikası ile korunmaktadır. Sitede satılan tüm ürünler, markamızın resmi online satış sayfası olduğu için% 100 orjin kırmızıve Lescon garantisi kapsamındadır. Tüm bunlara ek olarak Lescon, müşterilerine üye olmadan kendi web sitesi üzerinden alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Elbette her yerde olduğu gibi üye olmasanız bile alışveriş yaparken bazı zorunlu bilgileri girmeniz gerekiyor. Ayrıca tüm fırsat ve duyurulardan yararlanmak ve önce öğrenmek için siteye üye olmanız gerekmektedir.

Lescon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Lescon, kıymetlimüşterilerine 14 gün içinde iade, 30 gün içinde mağazadan değiştirme hakkı vermektedir. Garanti şartlarının geçerliliği açısından ürününüzü teslimat sırasında mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir. Size teslim edilen üründe herhangi bir kusur veya hasar olması durumunda hasar raporu tutarak ürünü teslim almamalısınız. Hemen sonra 0850450 10 50 Numara numarası ile müşteri ilişkileri görevlisine bildirimde bulunabilirsiniz. FAKS göndermek için 0212 413 27 00 Bu numarayı kullanabilirsin. E-posta kanalıyla ulaşılabilen [email protected] Sorun, şikayet ve önerinizi bu adresten bildirebilirsiniz. Ayrıca vermiş olduğunuz siparişlerin takibi BURAYA TIKLA Sorgulayabilirsiniz.

Fabrika mağazası için 02124132727 numaralı telefondan ve [email protected] e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca tüm mağazaların iletişim adresleri ve numaraları BURADAN Ulaşabilirsin.

Lescon Şikayet Telefonu

Lescon siz kıymetlimüşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için her türlü sorun, yardım istek ve önerilerini önemsemekte ve müşteri temsilcileri aracılığıyla siz kullanıcılarına hizmet vermektedir. Lescon ile ilgili her türlü sorun, istek ve önerinizi aşağıdaki numaradan bildirebilir ve yorumlarda belirtebilirsiniz.

Lescon Çağrı Merkezi Şikayet Hattı – 0850450 10 50

 

Bu gönderiye oy verin

Lescon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yer aldı.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>