Karaca Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma

Karaca müşteri hizmetleri telefon numarası, çağrı merkezi bilgileri nelerdir? 1917 yılında Çift Geyik Karaca olarak Bandırma’da kurulan firma, 1949 yılında Karaca Örme Sanayi adıyla İstanbul’da üretime başlamıştır. 1961 yılına geldiğimizde yurt dışına ihracat yapan ilk Türk tekstil markası olan Karaca, tarih boyunca adını altın harflerle yazdırdı.

Karaca Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Karaca müşteri hizmetleri önemi bir kez daha artıyor. Elbette konu online alışveriş olunca güvenli alışveriş konusunu kesinlikle görmezden gelmeliyiz. Karaca’da siz kıymetlimüşterilerimize güvenli alışveriş sağlayabilmeniz için gizlilik ve güvenlik kesinlikle ön plandadır. Ödeme işlemlerinizi kredi kartı ile yapıyorsanız sizden talep edilen kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistem tarafından kayıt altına alınmaz ve kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez. Firma ile ilgili tüm sorun, istek ve şikayetlerinizi iletişim kanallarından bildirebilir ve destek alabilirsiniz. Karaca Müşteri hizmetleri ile görüşmek için 444 1917 Numarayı arayabilirsiniz. Doğrudan genel merkez ile iletişime geçmek için +90 (212) 696 80 80 Numarayı arayabilirsiniz. Ancak, aradığınızda, 09:00 ile 18:00 saatleri arasında müsait olduklarını lütfen unutmayın.

Karaca Şikayeti

Karaca firması ile ilgili tüm şikayetlerinizi mutlaka bildirmeniz ve çözüm istemeniz gerektiğini unutmayınız. Bu sorunları bildirmek için aşağıdaki numarayı arayabilir ve talep edebilirsiniz. Ayrıca şikayet ve deneyimlerinizi sayfamızdaki yorumlarda belirtebilirsiniz. Ayrıca sayfamızdan diğer firmalarla ilgili iletişim ve bilgileri öğrenmek için buraya Buraya Tıkla.

Karaca müşteri hizmetleri telefon numarası – 444 1917

Karaca Nedir? Nezaman Kurulmuştur?

Takvimler 1965 yılını gösterdiğinde Karaca daha da ilerleyerek 5 kıtada 36 ülkeye ihracat yapmaya başladı. Ancak marka adını iyice duyurmuş ve popülaritesini artırmıştır. 1998 yılında ilk olarak Tekfen Holding ailesine katıldı ve 2005 yılında Narin Grubu’na katılarak markalaşma hedefinde yeni bir atağa geçti. 1993 yılından beri% 100 yerli sermaye ile triko üretimi yapan Karaca, 1998 yılından bu yana Avrupa ve Ortadoğu’da birçok merkeze lojistik hizmeti veren Narin Group ailesi ile kısa sürede yeniden büyümüştür. kuruluş, 2017 yılında toplam mağaza sayısı 100’ü aştı.

Bu marka, öz saygının ana unsuru olan bireyleri hak ettikleri kaliteden ödün vermeden kullanarak müşterilerine sunmaktadır. Firma olarak kusursuz ürün ve kaliteli hizmet sunmanın bir imza ve marka kimliği olduğunu düşünmektedir. Günümüz modasını yakından takip eden ve kullanıcılarının yani hedef kitlesinin istekleri doğrultusunda üretim yapan bu firma, klasikten ve bilinenlerden uzaklaşarak dünya standartlarında marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bugün bu firma, ürünlerinde kullandığı% 100 İtalyan yün ipliği, yıllık 300 bin adet üretim kapasitesi ile moda tutkunlarının ihtiyaçlarını yüksek kalitede karşılamaktadır.

Diğer markalar gibi Karaca markası da siz kıymetlimüşterilerine online alışveriş deneyimi sunmaktadır. Dilerseniz mağazayı ziyaret edebilir, ürünler hakkında bilgi alabilir ve üye olmanıza gerek kalmadan satın alabilirsiniz. Ama üye olmak istiyorsan buraya Tıklayarak üye olabilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Karaca Müşteri Müşteri hizmetleri & Karaca Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Karaca Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Karaca Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *