Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarası alma bilgileri nelerdir? Bi mutluluk getirme sloganıyla yola çıkan bu firma, dileklerinizi gece gündüz siz kıymetlimüşterilerinize ulaştırıyor. Yoğun yaşam stresi ve trafiğin olduğu günümüzde siz kıymetlikullanıcılarınızın hayatını kolaylaştırmak ve onları bir nebze olsun rahatlatmak için kurulmuştur.

Getir

Her seferinde genişlettiği ürün yelpazesi ile çocuk bezinden tıraş köpüğüne, kedi ve köpek mamasından çikolataya kadar tüm ihtiyaçlarınızı hızla karşılar. Getir ile en çok kullandığınız ürünleri, Getir Big ile haftalık veya aylık satın alımlarınızı ve Getir akşam yemeği ile hayatınızın dilediği her şeyi dilediğiniz zaman siz kıymetlimüşterilerinize sunan Bringir, aynı zamanda Getir su hizmeti ile sizlere sunmaktadır. su ihtiyacınızı istediğiniz zaman karşılayabilir. teklifler. Kısacası Getir bu yoğun trafikte markete, markete ya da restorana gitmenize gerek kalmadan onları size getiriyor.

Öyleyse neden getirelim sorusuna yanıtvermemiz gerekirse; Çok sayıda kurye, depo ve araç ile hizmet verdiğini ve bunun sonucunda hızlı ve sorunsuz teslimat sağladığını söyleyebiliriz. Siparişlerinizi verdikten sonra size hizmetinizi getiren kuryenin rotasını harita üzerinden takip ederek ürünlerinizin size kaç dakika ulaşacağını tahmin edebilmeniz de mümkündür. Sevdiğiniz restoran ve restaurantlardan dilediğiniz lezzeti sipariş edebilir ve takip edebilirsiniz. Ayrıca kuryeyi getirme seçeneği ile takip etmek mümkündür. Dijit kırmızıolarak ve kapıda ödeme yapmanızı sağlayan bu uygulamadan dijit kırmızıödeme yapmak isterseniz İstanbul kartınız ile de yapmanız mümkün. Ayrıca kredi kartınız ile ödeme yapsanız bile kimse onları özellikle Getir’de göremez. Kart bilgileriniz kesinlikle Mastepass ve BKM tarafından korunmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği kullanmak isterseniz restoran siparişlerinizde restoran getirme seçeneğini kullanmalısınız. En önemli özelliği tabii ki gece gündüz hizmet veriliyor.

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasını Getirin

Teknolojinin her geçen gün kanser hücresi gibi yaygınlaşması ve artması ile yepyeni uygulamalar ortaya çıkıyor. Bu uygulamalardan biri olan Getir, tamamen insan hayatını karıştırmanın temelleri üzerine kurulmuştur. Bitaksi firmasının da kurucusu olan Nazım Salur tarafından kurulan bu marka, müşteri memnuniyeti ve izlenimine kesinlikle büyük önem vermektedir. Getir ile ilgili tüm şikayet, sorun ve önerileriniz için +90850532 5050 Numarayı arayabilir ve ayrıca [email protected] Adrese elektronik mesaj gönderebilirsiniz. İnternette bir destek talebi bırakmak istiyorsanız buraya tıklayıp bırakabilirsiniz.

Şikayet Getir

Kuryenizin gecikmesi veya yanlış ürün gelmesi, Getir firması ile ilgili memnuniyetsizlik gibi şikayetleriniz olabileceğini düşünen firma, şikayetleriniz için iletişim adresini kullanır. Şikayetlerinizi aşağıdaki telefon numarası ile bildirebilir, ayrıca sayfamıza yorum yaparak destek talep edebilirsiniz. Sayfamızdaki diğer konular için lütfen buraya Tıkla.

Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezinde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Getir Müşteri Müşteri hizmetleri & Getir Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Getir Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Getir Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Çiğdem Olcay Kıyak

    10 Mayıs 2021 Pazartesi günü yani bugün tarafıma bana ait olmayan yanlış sipariş teslim edilmiştir
    Gün içinde iki kez müşteri hizmetlerine bildirmeme ve aciliyetini belirtmeme rağmen durum düzeltilmemiş siparişler değiştirilmemiştir
    En kısa sürede çözümünü rica ediyorum