Exxen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Exxen müşteri merkezine nasıl ulaşılır? Acun Ilıcalı’nın 1 Ocak 2021’de lanse edilen dev projesi Exxen, müşterilerine reklamlı ve reklamsız olmak üzere 2 şekilde hizmet veriyor. Şimdilik bir reklam kampanyası olarak 7 gün boyunca herkes ücretsiz ulaşabiliyor. Şimdilik tarayıcınızdan veya Apple Store ve Play Store üzerinden de erişebilirsiniz.

Exxen

24 Eylül 2020’de resmi Instagram sayfasından “Yeni dijit kırmızıplatformumuz Exxen’de yakında birlikteyiz.” Acun Ilıcalı, 1500 kişilik bir ekibe ve yıllık 900 milyon TL bütçeye sahip olacaklarını açıkladı. Platform içindeki seriler, realty show yarışması. Çocuk programları ve belgeseller gibi her yaş grubuna hitap eden yapımlar var. Peki Exxen adı nereden geldi? Daha önce tarananların babası Ali’nin Türkiye programının adını önerdiği yetenek tarafından belirlenmişti. Bunların yanı sıra dev bir proje olan Exxen, müşterilerine iki paket sunuyor. Bu paketler aylık 9,90 TL- Rklmvr ve 19,90 TL Rklmyk şeklinde mevcut olup, aylık ödemelerin yanı sıra yıllık ödemelere de izin vermektedir.

Exxen’de neler var?

Acun Ilıcalı’nın dev projesi Exxen, kullanıcılarına dev hizmetler sunmak için çok iyi yapımlara sahip diyebiliriz. Ünlü sanatçıları, sunucuları, oyuncuları ve youtuber’ları barındıran Exxen’den bazı içerikler.

  • Benim sihirli annem – Sosy kırmızımedyada oldukça popüler olan My Magic Mom dizisi yeniden yayına giriyor! Öyleyse onu yeniden yayınlamadaki en büyük faktör nedir? Acun Ilıcalı’nın kızına olan aşkı ve babasının isteği.
  • Tolgshow Filtresiz – Tolga Çevik’in yıllardır geniş bir kitleye ulaşan programı artık Exxen’de filtresiz.
  • Pişmiş – Reha Muhtar’ın 2006 yılında sunduğu program, Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak’ın yorumuyla Exxen’de.
  • Zeynep Bastık ve misafirleri – Son dönem şarkıları ve cover’larıyla ünlü Zeynep Bastık, ünlü konuklarıyla Exxen’de.
  • Hoparlörler – Youtube platformunda son dönemde ünlenen Hasan Can Kaya Speakers programı ile Exxen’de.
  • Tosuncuk – Youtube’da 140journos Son davaların en büyük dolandırıcısı Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın’ın hayatını ve televizyon kanalıyla tanınan belgesel yapımcılarının gözünden aldığı vurgunun etkisini konu alan belgesel.

Exxen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Exxen Platformu, müşterileri ile ilişki kurma konusunda hala biraz zayıf. Şu anda ne e-posta kanalıyla ne de GSM çağrı merkezi üzerinden müşterilerine hizmet vermeyen Exxen, sadece kendi web sayfası üzerinden canlı destek sağlıyor. Exxen ile ilgili sorunlar için burayı tıklayın destek alabilirsiniz.

 

Exxen Şikayeti

Exxen, müşterilerine dijit kırmızıyayın hizmeti vermektedir. Bu nedenle herhangi bir sorununuz veya şikayetiniz olması durumunda aşağıdaki sayfadan yardım alarak şikayeti yetkili kişilere iletebilir ve sayfamız üzerinden yorum olarak bildirebilirsiniz.

Exxen Şikayet ve Öneri Çağrı Merkezi – Şikayetleriniz İçin Buraya Tıklayın

5
/
5
(
2.

oylar
)

Exxen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>