DemirDöküm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

DemirDöküm müşteri hizmetleri çağrı merkezinin iletişim bilgileri nelerdir, telefon numarasına nasıl ulaşabilirim? DemirDöküm markası ısıtma, su arıtma ve iklimlendirme kategorilerinde hizmet vermektedir. Bu hizmetleri 1954 yıl önce İstanbul’da sunmaya başlayan bu firma kısa sürede ilkleriyle adından söz ettirmiş ve dünya çapında kaliteli bir marka haline gelmiştir.

Demir Döküm

DemirDöküm firması kurulduğu günden bu yana Türk sanayi sektörünün gelişimine büyük katkı sağlamış, birçok yenilik yapmış ve müşterilerine her geçen gün yüksek teknoloji hizmetleri sunmuştur. Cihazları ve sistemleriyle özellikle ısınma konusunda Türk kitlesine örnek olmuştur. Türkiye’de ilk öncü bu markaların “döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, su ısıtıcısı, panel radyatör ve boyler” kendi imalatını yapmaktadır. Şirket, bu üretimlerle ülke çapında bir ısı konfor sağlayıcısı olarak tanınmıştır.

Bu firma müşterilerine mühendislik ve yaygın bayileri ile evinize hem satış hem de anahtar teslimi hizmetler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bu firma, yaygın hizmet ağı ile müşterilerine mükemmel kaliteyi sunarak ürünlerinin her zaman arkasında durmaktadır. Bu hizmet ağları, satış sonrası teslimatlar ve sorunlar için büyük önem taşımaktadır. Günümüzde bu kadar yoğun hizmet ağı olan bu firmalar, satış noktaları bayi ve bayileri ile Türkiye’de ısınma konusunda lider firma konumundadır. 2007 yılında ısıtma sektöründe Türkiye’nin liderleri ve dünya lideri firmaların öncü bir aile olan Vaillant Group bünyesine katılmasıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Elbette bu muazzam kombinasyonun yarattığı sinerjinin de etkisiyle firma, iç pazarda lider konumda ve ihracatta önemli atılımlar gerçekleştirdi.

DemirDöküm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1968 yılında Ürdün’e ilk ihracatını yaparak ihracat hikayesine başlayan bu firma, geniş ürün portföyü ile şu anda 40’tan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Böylesine bir başarıya sahip olan bu firma, şüphesiz müşterilerine en iyi hizmeti vermek istemektedir. Bu bağlamda kalitesini göstermek için hem ürünlerine, tesislerine hem de yerel ve uluslararası kalite uygunluk belgelerine sahiptir. Türkiye Bozüyük tesisi Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmek için ISO 9000 kalite belgesini almıştır.

DemirDöküm firması kıymetlikullanıcılarını çağrı merkezleri ve web sayfası aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Çağrı merkezi telefon numarası 0850222 1 833’tür ve sizi 7/24 desteklemektedir. Ayrıca web sitesinde bildirim yapmak isterseniz lütfen İşte Tıklayın.

DemirDöküm Şikayeti

DemirDöküm firması ile ilgili her türlü probleminiz Türkiye ve dışında web sayfasında dünyanın önde gelen firmalarından olup aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz. Web sitesinde rapor vermek için buraya tıklayınYorumları kolayca bildirmek için aşağıdaki bölümde de yorum yapabilirsiniz. Sayfamızdaki diğer firmaların bilgileri için lütfen İşte Buraya Tıkla.

DemirDöküm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850222 1833

5
/
5
(
bir

oy
)

DemirDöküm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
DemirDöküm Müşteri Müşteri hizmetleri & DemirDöküm Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için DemirDöküm Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca DemirDöküm Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *