Bip Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri bip sesi telefon numarası nedir Bip, tamamen yerel mühendisler tarafından yazılmış, ücretsiz mesajlaşma ve günlük bilgileri keşfedebileceğimiz bir platformdur. Peki Bip müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabiliriz?

Bip sesi

Bip çeviri hizmeti özelliği ile kıtalararası mesajlaşmayı avucunuzun içine getirir. Arkadaşlarınıza tüm dillerde özgürce mesaj gönderebilir ve gelen tüm mesajları tercüme edebilirsiniz. Ayrıca Bip Acil Durum Butonu ile acil durumlara ve afetlere önem verdiğini kullanıcılarına göstermektedir. Bu buton ile tek tuşla istediğiniz kişilere durumunuzu iletebilir, sesli ve görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Video görüşmelerinden bahsetmişken, Bip ile maksimum 10 kişiye HD kalitesinde, bireysel veya grup sesli ve görüntülü görüşmeler sağlayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak sürpriz puan ile belirlenen adreslere gidebilir ve hediyeler kazanabilir, uygulama jokerleri kazanabilir ve bilgileri öğrenebilirsiniz. Sağladığı keşif özelliği ile birlikte günlük bilgi, hava durumu, döviz gibi birçok hizmetten faydalanabilirsiniz.

Bip Paralı Asker?

Bip mobil uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir. Turkcell kullanıcısıysanız Bip üzerinden yaptığınız yazı, fotoğraf ve video aktarımlarınız internetinizden harcama yapmaz. Konum bildirimleriniz, linklere tıkladığınızda veri kullanımınız, Bip ile yaptığınız indirmeler ve e-mail kullanımınız, paketiniz yoksa tarifenizdeki ücretlere göre mevcut paketinizden ücretlendirilir. Diğer operatörleri kullanan bir Bip kullanıcısıysanız, varsa internet paketlerinizden veya standart mobil tarifeniz ile ücretlendirileceksiniz.

Bip Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yurt içi mesajlaşma uygulaması olan ve tüm operatörlerin kullanmasına olanak tanıyan Bip, müşterileriyle uygulama üzerinden, Turkcell ve e-posta kanalıyla iletişim kurmaktadır. Bip ile ilgili herhangi bir sorun veya merak ettiğiniz konular için bu kanallarla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. İşte Bip müşteri hizmetleri e-posta kanalı [email protected] Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşmak için 532 Destek taleplerinizi numara üzerinden iletebilirsiniz. Uygulama üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için önce tekneye girmelisiniz. Tekneye girdikten sonra bip_callcenter Müşteri hizmetlerine yazarak bağlanabilirsiniz. Sohbetten ayrılmak için bip_exitpattern yazmak yeterli olacaktır.

Bip Şikayet Hattı

Herhangi bir şikayetiniz varsa, doğrudan Bip ile iletişime geçmek için paylaştığımız iletişim kanallarını kullanmalısınız. Bip ve Turkcell ile ilgili şikayetlerinizi iletebilirsiniz. 532 Numarayı arayarak bildirimde bulunabilirsiniz.

Bip Şikayet Hattı – [email protected]

Bu gönderiye oy verin

Bip Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Bip Çağrı Müşteri hizmetleri & Bip Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Bip Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Bip Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *