Binance Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Binance müşteri hizmetleriyle nasıl iletişime geçilir? Binance, Çin merkezli bir altcoin borsasıdır. Kullanıcılarına günlük 2.0 bin işlem hacmi, saniyede 1.400.000’den fazla işlem, 7/24 destek ile hizmet vermektedir. İşlemlerinizi kullanmanıza, takas etmenize ve saklamanıza izin veren Binance, ekosistemini güçlendirmek için kendi kripto varlığını çıkardı. Bu senin kripto varlığın BNBbirçok kullanım alanına sahiptir. BNB ile diğer kripto para birimleri arasında değişim yapabilir veya onu bir yatırım noktası olarak kullanarak çekim yapabilirsiniz.

Binance

Binance, işlem hacmine göre dünyanın en büyük ve en aktif kripto borsalarından biridir. Kripto varlıkları hakkında bilgilendirici çalışmaları kendi akademisi aracılığıyla kullanıcılarına yayınlamaktadır. Ayrıca, herkesin bilgi paylaşması için açık ve objektif bilgiler içeren Binance Info adı altında kripto ansiklopedi hizmeti sunar. Kripto varlıklarını kullanıcılarına aktaracak olan güvenli ve merkezi olmayan kripto varlık cüzdanı, Trust Wallet’taki Binanc’a aittir. Web sitesinde Binance’e kayıt olabilir ve kimlik doğrulamanızdan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Binance TR üzerinden Türk Lirası yatırma yöntemleri arasında Ziraat bankası ile para transferi ve EFT ile Vakıfbank üzerinden para transferi işlemleri desteklenmektedir. Binance hesabınızı kapatmak için, hesaba erişiyorsanız güvenlik bölümünden devre dışı bırakabilirsiniz. Ancak hesaba erişim yoksa canlı destek isteği ile.

Bitcoin hakkında

Bitcoin, 2008 yılında Satoshi Nakatomo lakaplı bir şahıstarafından yayınlanan ilk kripto para birimiydi. Yaratılışından bu yana geçen süreçte artık dünyada en çok bilinen ve en yaygın kripto para birimidir. Şu anda tarihinin en yüksek seviyesini gören Bitcoin’i elde etmenin çeşitli yöntemleri var. Bunları üç şekilde yapabiliriz. Tıpkı geleneksel para birimleri gibi kazanmak, üretmek veya ticaret yapmak. Bitcoin hesabı açmak için Paribu ve Binance gibi platformları kullanabilirsiniz.

Binance Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Binance, yatırım için sizden herhangi bir ücret talep etmez. Ancak diğer kripto borsaları gibi alım satım işlemlerinde de sizden bir miktar komisyon alır. İşlem komisyonlarını ödemek için Binance’in kendi kripto para birimi olan BNB Coin’i kullanmazsanız, her işlem için% 0.1 komisyon alır. Ayrıca Binance değişim kullanıcılarından para çekme ücreti alır. Bu ücretleri piyasa durumuna göre değişiklik gösterecek şekilde ayarlar. Bu tür komisyonlara ek olarak Binance, kullanıcılarına geri ödeme kuponları sunmaktadır. Geri ödeme kuponunuza ödül merkezi sekmesinden erişebilirsiniz. Binance kullanıcılarına 24/7 destek hizmetleri sağlar. Web sayfası üzerinden 7/24 destek talebi gönderebilirsiniz. Ayrıca [email protected] Üzerinden mail gönderebilirsiniz. Binance TR Ofis Adresi; BN TEKNOLOJİ A.Ş. Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ferko Apt. No: 175/7 Şişli İstanbul.

Binance Şikayeti

Binance, müşterileri ile ikili ilişkilerini gizlilik içinde önemsiyor. Bu nedenle, herhangi bir sorununuz veya şikayetiniz olduğunda veya hesabını ne zaman kapatmak istersen Şikayetin yetkili kişilere iletilmesi için aşağıdaki e-posta adresinde durumu belirterek kesin çözüm desteği alabilirsiniz.

Binance Destek Postası – [email protected]

Binance Çağrı Merkezi Telefon Numarası ilk olarak Çağrı Merkezinde göründü.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Binance Çağrı Müşteri hizmetleri & Binance Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Binance Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Binance Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Yiğit karaca

    Özlem hanım paranız geçtimi hesabınıza bende sizinle aynı sorunu yaşıyorum

  2. Yiğit karaca

    Hesabıma para attım geçmesini bekliyorum

  3. Özlem gülseren

    Hesabıma para attim gecmesini bekliyorum