Zingat Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Zingat çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Zingat, gayrimenkul ve gayrimenkul hizmetleri vermek üzere REIDIN ve Doğuş Grubu işbirliği ile kurulmuştur. Güvenle gayrimenkul, gayrimenkul hizmeti almak istiyorsanız Zingat’ı tercih edebilirsiniz.

Zingat üzerinden verilen hizmetlerden bilgi almak veya sorun ve şikayetlerinizi yetkili kişilere iletmek için müşteri hizmetleri numarası ile hizmet verilmektedir. Müşteri hizmetlerine bağlanarak her türlü konuda destek alabilirsiniz.

Zingat, güvenli bir şekilde ev satın almanız veya kiralamanız için geliştirilmiş bir platformdur. Zingat sayesinde kolayca ev sahibi veya kiracı olabilirsiniz.

Zingat Müşteri Hizmetleri

Zingat, tüm şehirlerdeki evleri liste halinde sunuyor. Filtreleme özelliğini kullanarak hangi şehir ve büyüklükte olacağınızı seçer ve fiyat aralığını belirlersiniz. Belirttiğiniz özelliklere sahip veya bu özelliklere en yakın tüm evlerin bir listesini göreceksiniz.

Listelerde görünen evlerden detaylı bilgi almak veya fiyat konusunda uzmanlardan bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilir, her türlü konuda uzmanlardan destek ve bilgi alabilirsiniz.

Zingat Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Müşterilere daha iyi hizmet verebilmek veya memnuniyetsizlik ve şikayetlerini iletmek için Zingat tarafından verilen müşteri hizmetlerine 0 850 532 0 505’i arayarak ulaşabilir ve her türlü konuda yetkili uzmanlardan destek hizmeti alabilirsiniz.

Zingat firması, tüm gayrimenkul işlerini güvenli bir şekilde sağlayan bir platformdur. Zingat, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve her zaman yanlarında olabilmek için telefon numarasının yanı sıra e-posta yoluyla da müşteri hizmeti vermektedir. İ[email protected] firmasının e-posta adresinden göndereceğiniz tüm destek taleplerinize en hızlı dönüşü sağlayarak yanınızdayız. Yetkili kişiler ile müşteri hizmetleri numarası veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Zingat Şikayet Telefon Numarası

Zingat’ın sunduğu gayrimenkul işletmelerinden almış olduğunuz hizmetlerden aldığınız memnuniyetsizlik, şikayet veya sorunlarınızı hızlı bir şekilde gidermek ve destek almak için uzmanlara ulaşmanız için bir şikayet hattı bulunmaktadır. Yetkili kişilerle hızlı bir şekilde iletişime geçebilir ve aşağıdaki numarayı arayarak destek alabilirsiniz.

0850 532 0 505

Zingat Çağrı Merkezi Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yer aldı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Zingat Çağrı Müşteri hizmetleri & Zingat Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Zingat Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Zingat Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *