ZEN Pırlanta Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Türkiye’de üretilen ve tamamı kendi markasıyla donatılmış pırlantaların lideri ZEN farklı tasarımlar üretti. Ülkemizde mücevher ve pırlanta denilince akla gelen ilk marka olmayı başaran ZEN, Avrupa’nın önemli pırlanta markaları arasında yer almaktadır. Her zaman farklı tasarımlarla en iyiyi üretmeyi başaran firma, müşteri memnuniyeti açısından en iyisini sunmaktadır.

ZEN markası, müşterilerinden gelen şikayet ve önerileri dinlemek ve onları daha yakından desteklemek için müşteri hizmetleri sunmaktadır. Müşteri hizmetlerine başvurabilir ve oradaki yetkili kişilerden destek alabilirsiniz.

ZEN Diamond Çağrı Merkezi

Genellikle doğum günleri, Sevgililer Günü, evlilik yıldönümü, kadınlar günü ve anneler günü gibi özel günlerde hediye olarak alınan elmaslar kıymetlihediyelerdir. Elmaslar çok özel tasarımlı mücevherlerdir. Ve her pırlanta mücevherin kendi tasarımı vardır.

Ülkemizin ve Avrupa’nın önemli pırlanta üreticilerinden biri olan ZEN markası, kolye, bileklik, küpe gibi birçok pırlantalı aksesuarı müşterilerine üretmektedir. Ve tamamı 1. kalite özel tasarımlarla üretilmektedir.

Ülkemizin birçok ilinde bulunan ZEN mağazalarına ulaşabilir, mağazalarda bulunan tüm ürünlerimizi yakından inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Satış mağazasına gitmeden ürünleri görmek isterseniz zenpırlanta.com web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Mağazalarımızdan almış olduğunuz hizmetlerle ilgili herhangi bir sorun veya memnuniyetsizlik durumunda firmamız tarafından verilen müşteri hizmetlerini alabilir ve yetkili kişilere ileterek memnuniyet konusunda destek alabilirsiniz. Bunun dışında öneri ve taleplerinizi müşteri hizmetlerinden de iletebilirsiniz.

ZEN Diamond Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Firmamız tarafından sağlanan müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 7 911 Telefonlarınızdaki numarayı arayabilir ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine mesai saatleri içinde istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Her türlü konuda bağlanabilir ve destek alabilirsiniz.

Zen Elmas Olarak ürünlerimizde sunduğumuz kalite ve orijinaltasarım ile müşteri hizmeti vererek müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Her türlü problemde en hızlı şekilde müşterilerimizin yanında olmak için müşteri hizmeti vermekteyiz. Mesai saatleri içinde istedikleri zaman arayabilir ve destek alabilirler. Mesai saatleri dışında desteğe ihtiyaç duymaları halinde web sitesi üzerinden [email protected]ırlanta.com adresine mail atarak destek talep edebilirler.

ZEN Diamond Şikayet Hattı

Zen Diamond her zaman müşterilerinin yanındadır ve onlara şikayet hattı ile hizmet vermektedir. Aşağıdaki numarayı arayarak tüm şikayetlerinizi yetkili kişilere hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Zen Diamond Şikayet Numarası

444 7 911

ZEN Pırlanta Çağrı Merkezi Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
ZEN Pırlanta Müşteri hizmetleri & ZEN Pırlanta Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için ZEN Pırlanta üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ZEN Pırlanta hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *