Yunus Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefonu

Yunus Market müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Türkiye’nin birçok ilinde sahip olduğu hizmet veren market zinciri Dolphins Market, müşteri memnuniyeti adına çalışmalarına devam ediyor.

Yunus Pazarı

Yunus Market, müşterilerinin sundukları hizmetlerden veya piyasadaki ürünlerden zarar görmelerini sağlamak için iletişim kanalı üzerinden müşteri hizmetleri çağrı merkezi desteği sağlamaktadır. Çağrı merkezi aracılığıyla şikayet veya önerilerinizi yetkili kişilere iletebilirsiniz.

Market zinciri ile ülkemizin pek çok ilinde pazar ihtiyaçlarını karşılayan Yunus Market, birçok ürüne sahiptir. Yemekten deterjana, et ürünlerinden günlük taze meyve ve sebzelere kadar en kaliteli her türlü ürünü bulabilir, alışverişinizi Yunus Market’te yapabilirsiniz.

Yunus Market, müşterilerine hem piyasada hem de Yunus Market’in internet sitesinde veya Yunus Market mobil uygulamasında alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. İnternet üzerinden veya uygulama üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde iki farklı ödeme seçeneği bulunmaktadır. İster doğrudan kredi kartınızdan ödeyebilir, isterseniz kapıda ödeme seçeneği ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Yunus Market Müşteri Hizmetleri

Uzaktan alışverişinizden sonra gelen ürünler sizlere ücretsiz getirilmektedir. Servis ücreti yoktur.

Alışverişlerinizde yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun durumunda müşteri hizmetlerine doğrudan çağrı merkezi üzerinden ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

İlk olarak 1989 yılında bakkaliye işine başlayan ve ardından markalaşma konusunda ilk adımlarını atan firma, 1995 yılında Yunus market zinciri olarak hizmet vermeye başlamıştır. Yunus Market Ankara, Çorum, Kocaeli, Tokat olmak üzere toplam 25 farklı şehirde hizmet vermektedir. Çankırı, Düzce, Sakarya, Yozgat, Sivas ve Amasya.

Her zaman müşteri memnuniyeti için çalışan ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan bir firma. 444 0 089 numara üzerinden 7/24 müşteri hizmetleri desteği sunar. Her konuda arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Yunus Market Şikayet Hattı

Doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve yetkili kişilerle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Ve yapılan tüm görüşmeler kayıt altına alınır.

Yunus Market, verilen hizmet veya satılan ürün nedeniyle müşterilerin yaşayabileceği şikayetleri yetkili kişilere hızlı bir şekilde iletebilmek için şikayet hattına sahiptir. Aşağıdaki numarayı arayarak şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

444 00 89

Yunus Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefonu ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Yunus Market Müşteri hizmetleri & Yunus Market Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Yunus Market üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Yunus Market hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *