Yalı Spor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ülkemizde spor ürünleri satışı denilince akla gelen ve birçok ilde hizmet veren Yalı Spor markası, öneri, istek, şikayet ya da sorun gibi mesajları dinlemek için çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmetleri vermektedir. müşterilerinden gelebilir ve onlarla birlikte olabilir.

Yalı Sports

1989 yılında İzmir’de açılan ilk mağaza ve Yale’nin spor malzemeleri satmaya başladığı gün Spor komitesi bugün zirveye yerleşti ve şu anda Türkiye 42 satışta genel spor malzemeleri mağazalarını gerçekleştiriyor. Nike, Adidas, Puma, Reebok, Hummel, Columbia gibi birçok markanın ürünlerini Yalı Spor mağazalarında bulabilirsiniz. Şirket, mağazalarının yanı sıra internet sitesinde de alışveriş imkanı sunmaktadır.

Yalı Spor Çağrı Merkezi Telefonu

Spor dünyasında kendini ispatlamış birçok ünlü markanın ürünlerini satan Yalı Spor, müşterilerine sunduğu ürün veya hizmetten yaşayabilecekleri sorun, şikayet veya istek ve önerileri dinlemek için müşteri hizmeti vermektedir. . Şirket tarafından sağlanan müşteri hizmetleri 0 850 222 7759 Numarayı arayarak yetkili kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca [email protected] e-posta adresi veya site üzerindeki iletişim formundan müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızın mağazalarının bulunduğu iller hakkında bilgi almak isterseniz,AVM’ler“Seçeneğine tıklayın. 0232 328 1990 Numarayı arayarak Merkez mağazamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firma olarak haftanın beş günü 08.00 – 17.30 saatleri arasında müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine belirtilen gün ve saatler arasında istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu saatler dışında bir destek talebi bırakabilirsiniz.

Sattığımız ürünler veya verdiğimiz hizmetler ile ilgili bir şikayetiniz olduğunda bu durumu yetkili kişilere en hızlı şekilde iletmek ve sizlere yardımcı olmak için şikayet hattı hizmeti verilmektedir. Aşağıdaki numaradan şikayet hattına bağlanabilir ve yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Yalı Spor Çağrı Merkezi Şikayet Hattı

0850 222 77 59

Yalı Spor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Yalı Spor Müşteri hizmetleri & Yalı Spor Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Yalı Spor üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Yalı Spor hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *