Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri

Ulaşım, iletişim ve denizcilik gibi pek çok alanda hizmet veren Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, soruların cevaplanması veya tarafların şikayet ve sorunlara iletilmesi ve kurums kırmızıdestek sağlanması için iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmeti vermektedir.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, ulaşım ve iletişimde ihtiyaç duyulan tüm iş ve ihtiyaçların karşılanması amacıyla 1939 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde gerçekleşecek tüm ulaşım ve iletişim konuları Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından sağlanmaktadır.

Vatandaşın gelebileceği önerileri veya yaşanan sorunları belirtmek için en iyi hizmeti vermek ve ülkeyi geliştirmek için çalışan Bakanlık. 0312 203 10 00 Numaralı hat üzerinde müşteri hizmeti vermektedir. Bu numarayı arayarak her konuda bildirim alabilir ve destek alabilirsiniz.

Vatandaşlardan gelebilecek her türlü öneri, talep veya sorun, şikayetleri dinlemek ve onlara kurums kırmızıdestek sağlamak için. 444 24 07 Numarayı arayarak müşteri hizmetleri çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Bakanlıkla dilerseniz internet sitesi veya e-posta yoluyla da iletişime geçebilirsiniz.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, müşteri hizmetlerini doğrudan bağlantı özelliği ile sağlamaktadır. Yukarıda belirtilen numarayı arayarak doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Yetkili makamlarla iletişime geçerek şikayet, öneri veya taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Müşteri Hizmetleri

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, ülke içinde ulaşım ve haberleşme gibi tüm konularda hizmet vermektedir. Sunulan hizmetlerde bazen sorunlar yaşanmakta ve sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bakanlık tarafından verilen hizmetlerden sonra bir sorun ya da şikayet yaşarsanız bakanlık bu durumu iletmek için şikayet hattı sunar. Şikayet hattı numarasını arayarak hızlı bir şekilde yetkili kişilerle iletişime geçebilir ve destek talep edebilirsiniz. Vatandaşı memnun etmek ve sorunu çözmek için son teknoloji çözümlerle destek verilmektedir.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Numarası – 444 24 07

Bu gönderiye oy verin

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri postası ilk olarak Çağrı Merkezinde göründü.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. ERGÜN

  %%yazar&& Mrb paylaşımın inanılmaz mükemmel, tebrikler

 2. MESUDE

  %%yazar&& Mrb paylaşımın inan ki dikkat çekici, teşekkürler

 3. İLHAN

  %%yazar&& merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, şukuladım

 4. EYYUP SABRİ

  %%yazar&& merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, şukuladım

 5. BEDRİYE MÜGE

  %%yazar&& Selam herkese paylaşımınız inanki hayran edici, şukuladım

 6. EVREN

  %%yazar&& Merhaba herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, tebrikler

 7. HATİCE

  %%yazar&& Slm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım