Turna Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Turna çağrı merkezi telefon numarası ve iletişim bilgileri nelerdir? Turna, daha konforlu ve daha avantajlı fiyatlarla uçak seyahati yapmanız için hizmet vermektedir. Turna sitesini seçerek satın aldığınız biletlerle ilgili herhangi bir sorun yaşanmakta, değiştirme, ipt kırmızıveya erteleme gibi taleplerinizi iletmek için müşteri hizmetleri iletişim kanalları üzerinden verilmektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak bu durumları yetkili kişilere iletebilir ve destek alabilirsiniz.

Vinç

İş, tatil ve seyahat seyahatlerinizi hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde yapabilmeniz için hem şehirlerarası hem de yurtdışı hizmet veren tüm havayolu şirketlerinin biletlerine Turna.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Turna.com’a giriş yaparak gideceğiniz yere uçacak firmalara ve uçak biletlerinize kolayca ulaşabilir, karşılaştırma yaparak en uygun uçak biletini satın alarak uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Turna.com üzerinden Pegasus, Turkısh Airlines, Sun Express, Anadolu Jet, Onurair gibi önemli uçak firmalarının en avantajlı ve avantajlı uçak biletlerine sahip olabilirsiniz.

Turna.com karayolu ile seyahat etmek isteyenler için otobüs seferleri ve bilet fiyatları konusunda hizmet vermektedir.

Turna.com’dan bilet satın alımlarınızda iptal, erteleme veya talep veya şikayetiniz olduğunda müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Turna Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Turna.com’u tercih ederek avantajlı ve uygun fiyatlı biletlere ulaşabilir, seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kart bilgilerinizi veya fatura bilgilerinizi sisteme kaydederek diğer bilet alımlarınızı daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Bilet satın alımlarınızı Turna.com üzerinden online olarak ipt kırmızıedebilirsiniz. Uçuş saatinizden 2 saat önce ipt kırmızıetmek istediğiniz biletlerden paranızın% 90’ını geri alma şansına sahipsiniz. Ayrıca alacağınız biletlerde tüm kredi kartlarına 6 ay taksit seçeneği bulunmaktadır.

Turna.com, tercih eden ve bilet alan müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır. Cevap, şikayet, öneri gibi sorularınız için destek almak isterseniz 0850222 66 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Dünyayı olumsuz etkileyen pandemi nedeniyle müşteri hizmetleri aranarak gerçekleşecek tüm işlemler internet üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir. Telefon numarası, salgın nedeniyle geçici olarak hizmet dışı bırakıldı.

Turna Şikayet Telefonu

Her türlü sorun ve şikayette hızlı destek verebilmek için şikayet hattı üzerinden hizmet verilmektedir. İnternet üzerinden yetkili kişileri arayabilir veya onlardan destek alabilirsiniz.

Turna Şikayet Hattı – 0850222 66 00

Turna Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Turna Çağrı Müşteri hizmetleri & Turna Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Turna Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Turna Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *