Tuborg Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefonu

Ülkemizde bira denilince akla gelen markalardan biri olan Tuborg, her türlü konuda yaşanabilecek şikayet ve öneri gibi durumları dinlemek için iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır.

Tuborg

1967 yılında Türk Tuborg A.Ş. Bira sektörüne adıyla giriş yapan ve kurulduğu ilk günden itibaren hem yurtiçi hem de yurtdışı satışları ile bira sektöründe önemli bir marka haline gelen Tuborg, birçok çeşitte bira üretmektedir. Tuborg’un ürettiği çeşitlere bakarsak Gold, filtresiz, amber, özel, shot özel sayabiliriz. Hepsi aynı fabrikada aynı çatı altında üretilmektedir. Firma ürettiği tüm ürünleri merak ediyor veya şikayet, öneri gibi durumlarda 444 72 20 numaralı çağrı merkezi aracılığıyla müşteri hizmetleri desteği sağlar.

Tuborg firmasının verdiği müşteri hizmetleri numarası ile çağrı merkezi numarası aynıdır. Çalışma saatleri içinde 0232399 20 00 Yetkililere numaradan da ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak iç piyasa üretimi, yatırımcı ilişkileri, insan kaynakları, gönüllülük hizmetleri ve ihracat konularında da hizmet alabilirsiniz. Ülkemizin önemli bir bira üreticisi markası olan Tuborg, 6 kıtaya ve 80’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Tuborg’un İngiltere, Irak, KKTC ve Kanada’da büyük ihracat pazarları vardır.

Tuborg Müşteri Hizmetleri

Firmamız tarafından 444 72 20 Ayrıntıları kanunlar, ilkeler ve gizlilik kapsamında dinlemek isterseniz doğrudan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isterseniz 1’e veya 2’ye basabilirsiniz. Bu sayede yetkililerle hiç vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Türk Tuborg A.Ş. Verdiğimiz tüm hizmetlerden sonra bizden doğabilecek sorun ve şikayetleri gidermek ve destek sağlamak için çağrı merkezi veya www.turktuborg.com.tr üzerinden bizlere ulaşabilir, durumu ileterek destek alabilirsiniz. yetkililere mümkün olan en hızlı şekilde. Firma her zaman en iyi hizmeti vermek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmaktadır.

Tuborg Şikayet Hattı – 444 72 20

Bu gönderiye oy verin

Tuborg Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>