Tosla Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tosla iletişim telefon numarası nedir? Para gönderme ve çekme gibi işlemleri hızlı ve basitbir şekilde yapabilmeniz için geliştirilen Tosla uygulamasında karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu çözmeniz için kurums kırmızıdestek alabilmeniz için Tosla müşteri hizmetleri mevcuttur. Müşteri hizmetlerini arayarak kurums kırmızıdestek alabilir ve yaşanan sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Tosla nedir?

Tosla uygulaması, tüm bankacılık işlemlerinizi daha hızlı ve basitbir şekilde gerçekleştirmeniz için Akbank tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Tosla uygulaması ile banka hesabınız olmasa bile kolayca para gönderip çekebilirsiniz. Uygulama içerisinde yapacağınız tüm işlemler için sizden ücret alınmaz. Uygulama ile rehberinizdeki arkadaşlarınıza kolayca para gönderip alabilirsiniz.

Uygulama ile ilgili merakınızı veya şikayetlerinizi yetkili kişilere iletmek ve yetkili kişilerden destek almak istiyorsanız 0850 4770 867 Telefon numarasını arayabilirsiniz.

Tosla Çağrı Merkezi İletişim

Bankacılık işlemlerinizi basitve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız uygulamayı indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için sizden istenen bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. Tosla uygulaması Akbank tarafından geliştirilmiş bir uygulama olmasına rağmen bağımsız olarak çalışmaktadır. Uygulamada aklınıza takılan herhangi bir sorun veya sorunuz olması durumunda yukarıdaki numarayı arayabilir veya Akbank müşterisi iseniz Akbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Uygulamadaki bakiyenizi dilediğiniz pos cihazında ve ATM makinelerinde kullanabilirsiniz. Bunun dışında internet alışverişi için de kullanabilirsiniz. Yeni nesil kart hizmeti Tosla, genel olarak gençler tarafından tercih ediliyor. Tosla ile yaptığınız para transferlerinden herhangi bir kesinti ücreti alınmaz.

Tosla müşteri hizmetleri, arandığında hızlı temsilci iletişim hizmeti sağlar. Tosla müşteri hizmetlerini ararken, müşteri temsilcileriyle çok kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Tosla Şikayet Telefonu

Tosla uygulaması hem Google Play hem de App Store mağazalarında ücretsiz olarak mevcuttur. Uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Tosla kullanıcısı olduğunuzda herhangi bir sorun veya şikayet yaşarsanız aşağıdaki numarayı arayarak yetkilileri bilgilendirebilir ve kesin çözüm ile kurums kırmızıdestek alabilirsiniz.

Tosla Çağrı Merkezi Şikayet Hattı – 0850 4770 867

Bu gönderiye oy verin

Tosla Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>