Tıkla Gelsin Çağrı Merkezi Sipariş Telefon Numarası

Burayı Tıklayın Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Birçok catering firmasının yer aldığı Click with Gelsin platformu, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmeti vermektedir. Bu yazımızda Click to Come platformunun sunduğu müşteri hizmetleri hakkında bilgi vereceğiz.

Buraya Tıkla

Click and Gelsin platformu hem internet üzerinden hem de mobil uygulama üzerinden hizmet vermektedir. Click and Come platformunu kullanarak arzu ettiğiniz her lezzete ulaşabilirsiniz. Bir düğmeye tıklayarak hamburgeriniz oldu mu? Getirdin mi Döner aldın mı Getirdin mi Tavuk mu pide mi? Her türlü yiyecek mevcuttur.

Platformdaki tüm markaların menülerine ve kampanyalarına erişebilirsiniz. Ne istersen söyleyebilirsin. Tıkla-gel platformunda yemek sipariş etmek istiyorsanız hızlı bir üyelik oluşturabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra istediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünleri takip etme özelliği sayesinde bulunduğunuz yeri de takip edebilirsiniz.

Sipariş ve Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İçin Tıklayın

Click-to-Come platformu, kullanıcılarını memnun etmek ve her konuda onlara yardımcı olmak için müşteri hizmetleri desteği sağlar. Müşteri hizmetlerini arayarak istek, öneri veya şikayetlerinizi iletebilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Click and Come platformu, kullanıcılarına kendi markalarında müşteri hizmet numaraları sunmaktadır. Markalardan dolayı yaşayabileceğiniz sorunlar durumunda markaların kendi müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Markaların müşteri hizmetleri numaraları aşağıda listelenmiştir.

Burger King 444 54 64

Popeyes 444 7677

Arby 444 22 97

Sbarro 444 72 27

Usta Dönerci 0850297 87 82

Amasya Et ürünleri 444 66 68

Tıkla-gel uygulamasının müşteri hizmetlerine mesai saatleri olan 11.00-22.00 saatleri arasında dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bunun dışında müşteri hizmetlerine web sitesi üzerinden de ulaşabilir, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Şikayet Gelmek İçin Tıklayın

Burger King, Popeyes, Arby’s, Sbarro, Usta Dönerci, Usta Pideci ve Amasya Et ürünleri gibi markalardan farklı ürün ve tatlar sipariş edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti adına firma, markaların sunduğu hizmetlerden yaşanabilecek sorun ve şikayetleri iletmek ve destek sağlamak için onlara her konuda destek vermektedir.

Sipariş ve şikayet için web sitesi adresine tıklayın: https://www.tiklagelsin.com/

Click Gelsin Çağrı Merkezi Sipariş Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

Tıkla Gelsin Müşteri hizmetleri & Tıkla Gelsin Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Tıkla Gelsin üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Tıkla Gelsin hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Bunları da sevebilirsiniz
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir