Terra Pizza Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Terra Pizza sipariş ve çağrı merkezi numarası nedir? Terra Pizza, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve her konuda yanlarında olabilmek için iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmeti vermektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilir, istek, öneri veya şikayet gibi durumları iletebilir ve destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine hızlı ve basitbir şekilde bağlanabilirsiniz.

Terra Pizza

7’den 70’e herkes tarafından tüketilen pek çok çeşit ve boyutta pizza var. Gün içinde dilediğiniz zaman pizza tüketebilirsiniz. TERRA pizzada pek çok pizza çeşidi vardır. Damak zevkinize veya isteğinize uygun pizzayı küçük, orta ve büyük boylarda sipariş edebilirsiniz. Sipariş vereceğiniz pizzalara dilediğiniz kadar ekstra malzeme ekleyebilirsiniz.

TERRA, pizza müşterilerine menüler ve farklı kampanyalarla hizmet vermektedir. Terrapizza.com.tr üzerinden TERRA pizzadaki tüm ürünleri inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Pizzanın yanı sıra tatlı olarak sufle yanı sıra soğan halkaları, farklı tavuk ürünleri, patates kızartması veya sarımsaklı ekmek gibi çıtır tatlar adı altında çerez olarak sipariş verebilirsiniz.

Terra Pizza Çağrı Merkezi

TERRA Pizza ilk olarak 1995 yılında İzmir’de hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra verdiği hizmetle müşterilerini memnun etmeyi başararak büyümek ve gelişmek için adımlar atmakta ve şu anda 44 il ve 140’a yakın zincir restoranda hizmet vermektedir. TERRA ayrıca Pizza Frachhising sistemiyle de çalışır.

TERRA Pizza, müşterilerinin hizmetlerden veya ürünlerden kaynaklanabilecek sorunları, şikayetleri veya öneri veya talepleri iletmeleri için müşteri hizmetleri sunmaktadır. 444 4 500 sayıyı verir. Şikayet veya önerilerinizden destek almak veya sipariş vermek için müşteri hizmetlerini arayın. Sipariş vermek için web sitesini de kullanabilirsiniz.

Pizza dilediğinizde, en iyi malzemelerle hazırlanmış bir pizza istiyorsanız, ülkemizin birçok şehrinde hizmet veren TERRA Pizza’yı tercih edebilirsiniz. Restorana gidebilir veya online sipariş vererek dilediğiniz yerde pizzanızı sipariş edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradığınızda zaman kaybetmeden müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Terra Pizza Şikayet Telefonu

TERRA Pizza, müşterilerinin yaşayabileceği şikayet, sorun gibi durumları müşteri memnuniyeti için en hızlı şekilde iletmek için şikayet hattı üzerinden hizmet vermektedir.

Terra Pizza Şikayet Hattı: 444 4 500

Bu gönderiye oy verin

Terra Pizza Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yer aldı.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>