Teknik Yapı Müşteri Hizmetleri Telefonu

Teknik Yapı tarafından verilen tüm hizmetler hakkında bilgi alabilir veya teknik yapının sunduğu hizmetlerden kaynaklanan sorun, şikayet veya önerilerinizi, firmanın kullandığı çağrı merkezlerinden müşteri temsilcilerine iletişim kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

Teknik Yapı

Artan nüfusla birlikte bina ihtiyacı da artıyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yapılacak yeni binalar daha sağlam ve daha iyi özelliklerle tamamlanmaktadır. Peki, inşaatı yaptırmak için hangi firmaya güvenmeniz gerektiği veya firmanın ne kadar güvenilir olduğu gibi sorularınız varsa Teknik Yapı, sorularınızı cevaplamak ve tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmak için çağrı merkezleri aracılığıyla hizmet veriyor. Teknik Yapı’nın sunduğu müşteri hizmetlerine 444 10 08’i arayarak ulaşabilir, www.teknikyapi.com adresini ziyaret edebilir ve Teknik Yapı tarafından inşa edilen tüm binalara göz atabilirsiniz.

Teknik Yapı Çağrı Merkezi

Apartman, müstakil ev gibi birçok bina konutları yaşam alanlarımıza dahil edilmekte ve artan nüfusla daha fazlasına ihtiyaç duyulmaktadır. Yapılmış veya inşa edilecek yapılarda dikkat edilmesi gereken birçok önemli detay bulunmaktadır. Öncelik hangi firmanın yapıldığı ve firmanın güvenilirliği daha sonra kullanılan malzemedir. Teknik inşaat firması, bünyesinde olması gereken tüm özelliklere sahiptir. Sahip olduğu ve yapacağı tüm yapılar rahat, estetik ve kalitelidir. Teknik Yapı’yı seçmek ve sorularınızı cevaplamak için 0850377 70 07 telefon numarasını arayabilir, deneyimli ve güler yüzlü kişilerden oluşan müşteri temsilcilerine bağlanarak hizmet alabilirsiniz.

Teknik Yapı, müşterilerin müşteri temsilcilerine gelen aramaları beklememeleri ve işlerini zaman kaybetmeden en hızlı şekilde yapabilmeleri için direk bağlantı özelliği ile hizmet vermektedir. Teknik Yapı tarafından sağlanan müşteri hizmetlerini aradığınızda doğrudan müşteri temsilcileriyle iletişime geçmek için 2’ye basmanız yeterli olacaktır.

Teknik İnşaat Şikayet Hattı

Verilen hizmetlerden dolayı bir sorun ya da şikayet yaşarsanız, bunu yetkililere en kısa sürede iletebilmeniz için şikayet hattı üzerinden hizmet verilmektedir. Şikayet hattındaki müşteri temsilcilerine aşağıdaki numarayı arayarak ulaşabilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

444 10 08

Teknik Yapı Müşteri Hizmetleri Telefon yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>