Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Tavuk Dünyası siparişi vermek için telefon numarası nedir? Son dönemde ülkemizin her köşesinde hizmet vermeye başlayan ve önemli bir restoran zinciri olmaya başlayan Chicken Dünyası Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, özel soslarla hazırlanan birçok çeşit tavuk yemeği ile hizmet vermektedir. Sağladığı yemek ve hizmetlerle müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak için çalışan firma, iletişim kanalları üzerinden kurums kırmızımüşteri hizmetleri desteği vermektedir.

Tavuk Dünyası

Şirket, müşterilerinden gelebilecek geri bildirimlerde onlara destek olmak ve yardımcı olmak amacıyla birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet vermektedir. İletişim kanallarından verilen hizmetler hakkında konuşabilir veya işbirliği talepleriniz hakkında konuşabilirsiniz. Yetkili kişilerle mesai saatleri içerisinde haftanın 7 günü müşteri hizmetleri aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma, gelen geri bildirimler dışında müşterilerden gelebilecek franchise ve bayilik işlemlerine yönelik önerilerde yardımcı olmak ve konu ile ilgili kurums kırmızıdestek sağlamak amacıyla yardım merkezi ve müşteri hizmetleri aracılığıyla destek vermektedir.

Chicken World İletişim

Tavuk Dünyası’nın sunduğu müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz iletişim kanallarından biri de e-postadır. Firmanın [email protected]ünyasi.com e-posta adresine e-posta gönderebilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Şirket yetkilileri en kısa sürede size geri dönmenize yardımcı olacaktır.

Chicken World Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak ve ürün veya hizmetlerden kaynaklanabilecek her türlü sorun, şikayet veya öneriyi firmaya iletmek için 3 farklı iletişim numarası üzerinden hizmet verilmektedir. Yaşadığınız her türlü sorunu aşağıdaki iletişim numaralarından iletebilir ve destek alabilirsiniz.

Chicken World Telefon Numarası: 444 88 50

Tavuk Dünyası Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi müşterilerine, ürün veya sunulan hizmetlerden dolayı yaşayabilecekleri olumsuz durumlardan sonra bu şikayetleri iletebilmeleri için şikayet hattı hizmeti verilmektedir. Aşağıdaki numarayı arayarak şikayetlerinizi en hızlı şekilde iletebilir ve yetkili kişilerden en hızlı şekilde kurums kırmızıdestek alabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Şikayet Hattı: 444 88 50

Bu gönderiye oy verin

Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Tavuk Dünyası Müşteri hizmetleri & Tavuk Dünyası Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Tavuk Dünyası üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Tavuk Dünyası hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *