TarzKız Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Pantolon ve tişört gibi giyim ürünleri önemli olmakla birlikte ayakkabı kullanımı da önemli bir giyim ürünüdür. Bu konuda Tarzkız sitesi birçok farklı tasarıma sahip ayakkabı satışı yapmaktadır. Tarzkız üzerinden satın aldığınız ürünlerde veya ürünlerde sorun veya şikayet yaşarsanız müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz.

Stil: kız

Pek çok ayakkabı türü var. Kadınlar için ayakkabı modelleri ve tasarımları oldukça önemli bir konu. Tüm ayakkabılar her giysiye uygun olmadığından giysiye uygun ayakkabı üretilir ve giysiye uygun ayakkabı kullanılır. Bu durum kadınlarda erkeklerden daha fazla görülmektedir. Tarzkız sitesi de pek çok çeşidi ve özel tasarımlarıyla kadınların bu sıkıntıları yaşamasını önlemek adına hizmet vermeye başlamıştır. Aklınıza gelebilecek her türlü ayakkabıyı Tarzkız web sitesinde bulabilirsiniz. Tarzkız sitesinde yer alan tüm ayakkabılar en kaliteli ürünlerdir.

Kız Çağrı Merkezi

Tarzkız sitesi birçok çeşidi olan ayakkabıların yanı sıra hızlı kargo hizmeti ile ayakkabı siparişlerini sahiplerine ulaştırmaktadır. Tarzkız müşterilerinin kargo hizmetinde veya satın aldıkları ürünlerde sorun, şikayet veya iade konusunda yetkili kişilere bilgi vermeleri için 0212 280 00 77’yi aramaları yeterli olacaktır. Müşteri hizmetlerine mesai saatleri arasında 09.00 ile 18.00 arasında diledikleri zaman ulaşabilirler.

Tarzkız müşterilerinin yaşadığı sorun ve şikayetler, yetkili kişilerle en hızlı şekilde iletişime geçilerek destek almak için doğrudan müşteri temsilcileriyle iletişime geçilebilir. Müşteri hizmetlerinden telesekreter yok. Müşteri hizmetleri tecrübeli ve güler yüzlü insanlardan oluşur.

Şikayetçi Kız

Tarzkız sitesi müşterilerine hem iletişim numarası üzerinden hem de https://www.tarzkiz.com/pages/contact adresinden hizmet vermektedir. Web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak destek talep edebilir, her türlü konuda destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerine iki farklı yoldan ulaşabilir, şikayet ve endişelerinizi hızlıca giderebilirsiniz.

Kız Şikayet Telefonu: 0212 280 00 77

Bu gönderiye oy verin

TarzKız Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>