Sosyopix Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sosyopix çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası ve bilgileri nedir? Sosyopix, özel günlerinizde güzel hediyeler vermeniz için hizmet vermektedir. Sosyopix tarafından verilen hizmetlerde, almış olduğunuz hizmetlerde sorunlarınız veya şikayetleriniz için kurums kırmızıdestek almak amacıyla müşteri hizmetleri desteği firma tarafından verilmektedir.

Sosyopix

Sosyopix, sevdiklerinize o güne özel anlamlı hediyeler vermek adına anneler günü, babalar günü, doğum günü, sevgililer günü gibi birçok özel günde hizmet vermektedir. Sosyopix olarak sizlerden aldığımız fotoğrafları farklı konseptlerde birleştirerek hazırlıyor ve özel kılıyoruz. Sevdiklerinizin bu anlamlı hediyeyi yapmasını ve mutlu etmesini istiyorsanız Sosyopix markasını tercih edebilirsiniz.

Sosyopix, kendilerini tercih edecek kişilerin sorularını cevaplamak ve görüş, öneri ve şikayet gibi durumları dinlemek için müşteri hizmetleri sunmaktadır.

Sosyopix Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri

Sevdiklerinize özel günlerinizde anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız sosyopix.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sosyopix sitesinde seçebileceğiniz birçok hediye var. İstediğiniz hediyeyi seçebilir ve hediyeyi kişiselleştirebilirsiniz. Sosyopix ailesi olarak sipariş ettiğiniz tüm ürünleri 2 ile 3 iş günü içerisinde teslim ediyoruz.

Sosyopix sayesinde sevdiklerinizle aynı meydanda çektiğiniz fotoğraflardan oluşan takvimler, albümler, kanvas tablolar, mıknatıslar, met kırmızıbaskılar, duvar süsleri gibi birçok hediyelik eşya hazırlayabilirsiniz.

Sosyopix müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz 0 (216) 380 33 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine hafta içi 09.30 – 18.00, hafta sonu 9.30-13.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren ve bunu zirvede tutmak için çalışan Sosyopix firması, müşterilerinin müşteri hizmetlerini aramak zorunda kaldıklarında vakit kaybetmemeleri için müşteri temsilcileriyle doğrudan bağlantı sağlamaktadır.

Sosyopix Şikayeti

Sosyopix tarafından sağlanan hizmetler, ürünler veya şikayetlerle ilgili bir sorununuz varsa aşağıdaki numarayı arayarak müşteri temsilcilerine gönderebilir veya [email protected] adresine e-posta göndererek şikayetinizi iletip destek talep edebilirsiniz .

Sosyopix Şikayet Tel: 0216380 33 00

Bu gönderiye oy verin

Sosyopix Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yer aldı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Sosyopix Çağrı Müşteri hizmetleri & Sosyopix Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Sosyopix Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Sosyopix Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *