Setcard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

SetCard kart Türkiye gıda sektörüne hizmet vermektedir. Faaliyetlerine ilk olarak 2001 yılında yemek kuponu ile başlamıştır. Daha sonra 2005 yılında yemek kartı ile müşterilerine hizmet verdi. Setcard, müşterilerine restoran, akaryakıt, okul ve otel giderleri gibi birçok farklı alanda kartlarıyla hizmet vermektedir. Ürünleri arasında restoran harcamalarınız için Setcard Yemek kartını, yakıt harcamalarınız için Setcard yakıt kartını, okul harcamalarınız için Kampüs kartını ve otel harcamalarınız için Setcard Konaklama kartını kullanabilirsiniz. Ayrıca çalışanlarının çalışma saatlerini kontrol altında tutmak için Turnike Geçiş Sistemleri adı altında hizmet vermektedir. Setcard genelinde birçok farklı üye işletmeye hizmet veren Türkiye, birçok özelliğe sahip kartı piyasaya sürdü. Setcard ürünleri ile üye işyerlerinden alışveriş yaparak Setpara kazanabilir, kazandığınız paralarla ücretsiz alışveriş yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Akıllı Kart Sistemleri sayesinde müşterilerine kartsız işlem hizmeti veren Setcard kartınızla yapacağınız harcamaların yanı sıra kartınız olmadan telefonunuzda ödeme yapma imkanı sağlayarak müşterilerine hizmet vermektedir. Setcard web sitesi ve mobil uygulaması sayesinde kartınız için birçok farklı işlem seçeneği bulunmaktadır. Bütçenizi yormadan basitve güvenli alışveriş yapma imkanı sunan Setcard, özel teklifler ve kampanyalar sayesinde uygun fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunulmuştur. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak ürünleri ve yaşadıkları sorunlar hakkında sormak istedikleri sorular için Setcard müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasıKullanıma sundu.

Setcard çağrı merkezi iletişim telefon numarasıDilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler ve danışmak istediğiniz konular hakkında bilgi almak için yetkililere danışabilirsiniz.

Setcard müşteri iletişim telefon numarası: 444 03 51

Arama terimleri: Setcard müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Setcard çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Setcard Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası postası ilk olarak Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İletişim Numaralarında yer almıştır.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>