Sbarro Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sbarro müşteri hizmetleri iletişim bilgileri nelerdir? Ülkemizde pizza sektöründe önemli bir marka olan Sbarro, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve müşterilerinden gelebilecek her türlü şikayet ve önerileri dinlemek için iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetleri desteği vermektedir.

Sbarro

Pizza denince akla doğrudan İtalyan pizzaları gelmektedir. İtalya’nın meşhur lezzetlerinden pizzaların aynı tadı Sbarro’da da bulabilirsiniz. Ülkemizde 2007 yılından bu yana hizmet veren SBARRO markası, TAB Gıda onay ve güvencesiyle çalışmaktadır.

SBARRO’da herkesin damak zevkine hitap edecek pizza çeşitleri bulunmaktadır. Tüm pizzalar en iyi malzemelerle en iyi kalitede hazırlanır. Ve tüm ürünler en uygun fiyata satılmaktadır.

Sbarro Müşteri Hizmetleri İletişim

Ülkemizde 2007 yılından itibaren gıda sektörüne giriş yapan SBARRO markası, ülkemizde pizza denince akla gelen ilk markalardan biridir. Her türlü ürünü bünyesinde bulunduran SBARRO, ürettiği tüm ürünleri TAB Gıda’nın onayı ve güvencesi ile hazırlamaktadır. Marka, ürettiği pizzaların kalitesiyle her zaman müşterilerini memnun etmeyi başarıyor.

SBARRO pizzalarını restoranlardan veya web sitesinden sipariş vererek bulabilirsiniz.

Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve onlardan gelebilecek şikayet ve önerileri dinlemek için her alanda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışan marka. 444 72 27 Numaralı hat üzerinden müşteri hizmeti vermektedir.

Ülkemizde 2007 yılından beri hizmet veren SBARRO markası 30 ilde 80 restoranla hizmetine devam etmektedir. Pizza, atıştırmalık ve salatalardan birçok ürünü SBARRO’da bulabilirsiniz. Markanın her alanındaki tüm ürünler en kaliteli olup en uygun fiyatlarla satılmaktadır.

SBARRO ürünleri veya hizmetleriyle ilgili bir şikayetiniz veya sorununuz varsa, aradığınız müşteri hizmetleri temsilcilerine doğrudan bağlanarak bu durumu vakit kaybetmeden bildirebilirsiniz.

Sbarro Şikayet Telefonu

Her türlü şikayet ve probleminizi yetkili kişilere en hızlı şekilde iletmek ve hızlı çözüm ile kurums kırmızıdestek almak istiyorsanız aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz. SBARRO, müşteri hizmetleri ile müşterilerine zarar görmemeleri için hızlı destek sağlamaktadır.

Sbarro Çağrı Şikayet Hattı: 444 72 27

Bu gönderiye oy verin

Sbarro Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

Sbarro Müşteri Müşteri hizmetleri & Sbarro Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Sbarro Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Sbarro Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir