Samuray Sport Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefonu

Samurai Sport çağrı merkezi telefonu nedir? Sağlıklı bir yaşam sürmek için spor yapmak hayatımızda önemli bir yer tutmalıdır. Samuray Spor, sporla ilgilenen herkesin spor sırasında rahat hissetmesi veya tercih ettiği sporda kullanması gereken tüm ekipman ve kıyafetleri sağlamaktadır. Samuray Sportu, hem satış öncesi hem de satış sonrası müşteri hizmetleri ile tercih edenleri destekliyor.

Samuray Sporu

Samuray Sport markası 1989 yılına dayanan geçmişi ile sektörde hizmet vermektedir. Birçok spor malzemeleri ve spor ürünleri mağazalarda mevcuttur. Samuray Spor mağazaları, dünyanın önde gelen spor markalarının ürünlerini içermektedir.

Samurai Sport’tan ayakkabılara, futbol toplarına, takım formalarından aksesuarlara kadar birçok ürün bulabilirsiniz. Ve Samurai Sport tüm izleyicilere, erkeklere, kadınlara ve çocuklara hitap ediyor.

Müşterilerine daha yakın olmak ve her türlü konuda destek sağlamak için müşteri hizmetleri ekibi ile destek vermektedir.

Samurai Sport Çağrı Merkezi Telefonu

Ülkemizin birçok ilinde bayilikleri aracılığıyla spor ürünleri satışı yapan Samuray Spor, ülkemizdeki spor takımları için de ekipman tedarik etmektedir.

Samuray Spor bayiliklerini Kocaeli, Sakarya, Eskişehir, Bursa, Düzce, Çorlu, Zonguldak ve Afyon’da bulabilirsiniz.

Nike, Adidas ve Puma gibi dünyanın önde gelen spor markalarının ürünlerini Samuray Sport mağazalarından bulabilirsiniz. Ürün satışı hem mağaza üzerinden hem de online olarak yapılabilmektedir.

Satın almış olduğunuz ürünlerde yaşayabileceğiniz bir sorun veya şikayet var ise müşteri hizmetlerine bilgi verebilirsiniz. 0850 222 44 48 bir telefon numarasını arayarak iletebilir ve destek alabilirsiniz.

Samuray Sport, sunduğu ürünler ve sunduğu müşteri hizmetleri desteği ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmaktadır. Müşterilerden gelen öneri ve şikayetleri dinlemek için sağlanan müşteri hizmetleri 0850 222 44 48 Telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak ve müşteri hizmetlerini aradığınızda telesekreteri atlamak istiyorsanız, 6’yı aramanız gerekir. Zaman kaybetmemek için müşterilere doğrudan bağlantı sağlanır.

Samuray Spor Şikayet Telefonu

Ürün veya hizmetlerden kaynaklanan her türlü şikayet veya probleminizi aşağıdaki numarayı arayarak müşteri temsilcilerine iletebilir veya www.samuraysport.com web sitesi üzerinden canlı bağlantı desteğine iletebilirsiniz.

Samuray Spor Şikayet Hattı: 0850222 44 48

Samuray Spor Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon postası ilk olarak Çağrı Merkezi’nde çıktı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Samuray Sport Müşteri hizmetleri & Samuray Sport Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Samuray Sport üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Samuray Sport hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *