Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Günümüzde en çok tercih edilen elektronik ve teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung, tam olarak 1938 yılında Güney Kore’nin Seul kentinde kuruldu. Lee Byung-chul tarafından kurulan Samsung firması birçok farklı şirketten oluşmaktadır. Ancak elektronik alanındaki yenilikleri ve ürünleri ile büyük ilgi gören firma, 1990’lı yıllarda Güney Kore’de büyük bir ilerleme kaydetmiştir. Asya ülkelerinde en çok tercih edilen elektronik firmalarından biri olmayı başaran Samsung, dünya çapında en çok tercih edilen firmalardan biri haline geldi. Televizyon, telefon, bilgisayar, otomotiv, ilaç ve uzay araştırmaları gibi birçok farklı alanda faaliyet gösteren firma, beyaz eşya ve dijit kırmızıkamera gibi ürünler de üretiyor. Özellikle 2000’li yılların başında dünya çapında büyük beğeni toplayan Samsung şirketi büyük bir büyüme yaşadı. Türkiye’nin pek çok yerinde mağazası olan şirketler bugün en çok cep telefonu ile karşımıza çıkıyor. Samsung çağrı merkezi Firmanın ürünleri hakkında daha detaylı bilgiye arayarak ulaşabilirsiniz.

Samsung müşteri hizmetleri Arayarak firmadan satın almış olduğunuz ürünlerin şikayetlerini dile getirebilir ve markanın teknik servisinden destek alabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermek Samsung müşteri temsilcileri müşterilerinin sorularını yanıtlar ve sorunlarına çözüm bulur. Samsung iletişim numarası En yakın mağazanın nerede olduğunu da öğrenebilirsiniz. Dünyanın en kıymetlimarkaları arasında yer alan Samsung, her geçen gün büyümeye ve kalitesiyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Samsung Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 77 11

Arama Terimleri: Samsung iletişim telefonu, Samsung canlı destek, Samsung telefon numarası, Samsung şikayet hattı, Samsung iletişim numarası, Samsung çağrı merkezi, Samsung müşteri hizmetleri, Samsung müşteri temsilcisi,

Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazısı ilk olarak Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İletişim Numaralarında yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Samsung Müşteri Müşteri hizmetleri & Samsung Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Samsung Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Samsung Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *