Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Pierre Cardin, giyim sektöründe hizmet veren bir Fransız markasıdır. İlk olarak 1950 yılında erkek giyim sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 1993 yılında Grup tarafından Aydınlı Türkiye’de hizmet vermeye devam etmiştir. Pierre Cardin, bay ve bayan giyim sektörü için pek çok farklı model, nitelik ve beden sunmuştur. Ürünleri arasında erkek giyim için gömlek, palto, mont, takım elbise, ceket, pantolon, pijama ve eşofman ve kadın giyim için elbise, etek, pantolon, mont ve palto bulunmaktadır. Ayakkabı ve çantaların yanı sıra kemer, cüzdan, bere, valiz, eldiven, kravat, atkı ve çorap gibi aksesuarlar alanında da pek çok farklı renk ve fiyatlarla ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Bütçenizi yormadan alışveriş yapabileceğiniz Pierre Cardin markası sayesinde Pierre Cardin Home, giyim sektörünün yanı sıra yemek takımları, nevresim takımları, baharat tabakları, çat kırmızıbıçak takımı, yatak örtüleri, battaniyeler, tencere ve kahve fincanları gibi uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır. . farklı alanlarda hizmet vermektedir. İstanbul, Türkiye, Ankara, İzmir ve Adana başta olmak üzere Antalya, Sakarya, Afyonkarahisar, İstanbul, İzmir, Aydın, Eskişehir, Mersin, Trabzon ve Hatay gibi şehirlerde bulunan mağazalar sayesinde kaliteli ve güvenli ürünlerini piyasaya sürdü. Dünyanın birçok farklı ülkesinde hizmet veren Pierre Cardin mağazalarının yanı sıra ürünlerini diğer mağazalarda ve internet sitesinde satışa sunmuştur. Web sitesinden vermiş olduğunuz siparişleri ücretsiz olarak iade etme imkanına sahipsiniz. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak ürünleri ve yaşadıkları sorunlar hakkında sormak istedikleri sorular için Pierre Cardin müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasıKullanıma sundu.

Pierre Cardin çağrı merkezi iletişim telefon numarasıDilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişim koşulları ve danışmak istediğiniz konular hakkında bilgi almak için yetkililere danışabilirsiniz.

Pierre Cardin müşteri iletişim telefon numarası: 444 60 44

Arama terimleri: Pierre Cardin müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Pierre Cardin çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası yazısı ilk olarak Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İletişim Numaralarında yer almıştır.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>