Patırtı İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2007 yılında küçük bir dükkanda en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satmaya başlayan Patırtı markası, her geçen yıl gelişerek büyümüş ve şu anda Patırtı mağazaları ile hizmet vermektedir. Patırtı markası, hem fiziksel mağaza hem de 2013 yılında girdiği e-ticaret platformu üzerinden müşterilerine en iyi fiyat ve güvenilirlikle hizmet vermektedir.

Patırtı Müşteri Hizmetleri

Hem Bayan hem de Erkek ürünlerini Patırtı mağazasında bulabilirsiniz. Mağazada ulaşabileceğiniz ürünler Ayakkabı, Aksesuar ve Büyük Beden gibi ürünlerdir. Kategori özelliği sayesinde web sitesi üzerinden istediğiniz tüm ürünlere kolayca ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Patırtı markası müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışır.

Çağrı merkezi, Patırtı markasının müşterilerine, aldıkları ürün veya hizmetlerle ilgili sorun, şikayet veya memnuniyetsizliklerini iletmeleri için hizmet vermektedir. Aşağıdaki çağrı merkezi telefon numarasını arayarak şikayetlerinizi sorabilir veya soru sorabilir ve ürün hakkında bilgi almak için destek alabilirsiniz.

Telefon numarası

0850840 00 48

Patırtı markası e-ticarete tercih edilmekte ve ürün satışlarının yapıldığı bir marka haline gelmiştir. Bu sebeple oluşabilecek sorunları en hızlı şekilde çözmek ve müşteriyi mağdur bırakmamak için müşteri hizmetlerine her an ulaşıp destek alabilmeniz için firma hizmet vermektedir.

Patırtı Müşteri Hizmetlerine sabah 08.00 ile gece 23.59 saatleri arasında kolayca ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Yaygara Whatsapp

Herkesin kullandığı bir sosy kırmızımedya platformu olan WhatsApp uygulaması üzerinden de müşterilerine hizmet vermektedir. Patırtı markasına ait WhatsApp sipariş hattı 0555140 48 00 numaralı telefondan sipariş verebilir veya ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. WhatsApp hattı sabah 08.00 ile gece 03.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Yurt dışındaki müşterilerine 0552381 08 18 numaralı telefondan da hizmet vermektedir.

Patırtı markasının sunduğu müşteri hizmetlerinden destek almak için [email protected] e-posta adresinden de iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Patırtı İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Patırtı İletişim Müşteri hizmetleri & Patırtı İletişim Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Patırtı İletişim üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Patırtı İletişim hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *