Multinet İletişim Telefon Numarası

Multinet kart Türkiye’deki gıda sektörüne hizmet vermektedir. İlk olarak 1999 yılında yemek kartları alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra kartlarıyla birçok farklı alanda hizmet vermiştir. Multinet Restaurant, sahip olduğu kartlar sayesinde akaryakıt, konaklama ve araç kiralama gibi harcamalarınıza hizmet vermektedir. Multinet, birçok farklı özelliğe sahip kartlarını piyasaya sürdü. Ürünleri arasında restoran harcamalarınız için Multinet kart, yakıt harcamalarınız için MultiPetrol kart, iş seyahatleriniz, konaklama masraflarınız için MultiTravel kart ve araç kiralama giderleriniz için MultiCar kart kullanabilirsiniz. Ayrıca Multinet, çalışanların çalışma saatlerini kontrol altında tutmak amacıyla müşterilerine MultiPass adı altında hizmet vermektedir. Birçok farklı özelliğe sahip Multinet kartlarını piyasaya sürdü. Multinet, kartsız ve tek kartlı işlemler gibi birçok farklı özellik ile hizmet vermektedir. Türkiye Multinet kartları, şehir genelinde birçok farklı kuruluşta hizmet veren üyelere, kullanıcı adınız olmadan aşağıdaki kartlı işlem yapma imkanı sağlar. Multinet, tek bir kart üzerinde birçok farklı alanda işlem yapmak için hizmetler sunar. Multinet kartları ile yaptığınız alışverişlerden para kazanabilir ve kazandığınız parayla harcama sağlayabilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan size basitve güvenli işlem yapma imkanı sunan Multinet müşterileri, özel teklifler ve kampanyalar sayesinde üye işyerlerinde uygun fiyatlarla harcama fırsatı yakalar. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak ürünleri ve yaşadıkları sorunlar hakkında sormak istedikleri sorular için Multinet müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasıKullanıma sundu.

Multinet çağrı merkezi iletişim telefon numarasıDilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler ve danışmak istediğiniz konular hakkında bilgi almak için yetkililere danışabilirsiniz.

Multinet müşteri iletişim telefon numarası: 444 87 36

Arama terimleri: Multinet müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Multinet çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Multinet İletişim Telefon Numarası yazısı ilk olarak Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İletişim Numaralarında göründü.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Multinet İletişim Müşteri hizmetleri & Multinet İletişim Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Multinet İletişim üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Multinet İletişim hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. KUBİLAY

  %%yazar&& Selamlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

 2. FATİH

  %%yazar&& Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

 3. SEMİH

  %%yazar&& Selamlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

 4. GÜLŞAH

  %%yazar&& merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

 5. CEREN

  %%yazar&& merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, saolun