Metropol Card İletişim Telefon Numarası

Metropol Card Metropol Kurums kırmızıHizmetler A.Ş. kart Türkiye gıda sektörüne hizmet vererek. Faaliyetlerine ilk olarak catering sektöründe başlamıştır. Daha sonra birçok farklı sektörde hizmet vermeye devam etti. Metropol Kart müşterilerine restoran, seyahat, konaklama ve akaryakıt gibi birçok farklı alanda hizmet vermektedir. Ürünleri arasında RestoPay, PetroPay, OtelPay, FiloPay, OkulPay ve PassPay gibi kartlar bulunmaktadır. Restoran harcamalarınızda Metropol Kart RestoPay kartı, şirketinize bağlı araçların yakıt giderleri için PetroPay kartı, araç kiralama hizmetleri için FiloPay kartı, iş gezileri ve konaklama masrafları için OtelPay kartı, yemek hizmetleri için OkulPay kartı kullanma imkanına sahipsiniz. . Ayrıca Metropol Kart PassPay kart, çalışanların çalışma saatlerini kontrol altında tutmaya hizmet eder. Metropol Kart, Kartsız Kullanım adı altında size kartınız olmadan işlem yapma imkanı sunuyor. Metropol Kart, sahip olduğu akıllı kart sistemleri sayesinde size kart numaranız veya telefon numaranız ile kartsız işlem yapma imkanı sunuyor. Kartsız kullanım özelliğinin yanı sıra tek kartta harcama yapma imkanına sahipsiniz. Bütçenizi zorlamadan basitve güvenli harcama imkanı sunan Metropol Kart, müşterilerine özel teklifler ve kampanyalar sunarak üye işyerlerinden uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak ürünleri ve yaşadıkları sorunlar hakkında sormak istedikleri sorular için Metropol Card müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasıKullanıma sundu.

Metropol Card çağrı merkezi iletişim telefon numarasıDilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler ve danışmak istediğiniz konular hakkında bilgi almak için yetkililere danışabilirsiniz.

Metropol Card müşteri iletişim telefon numarası: 444 92 83 – 0850 460 92 83

Arama terimleri: Metropol Card müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Metropol Card çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Metropol Kart İletişim Telefon Numarası ilk olarak Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İletişim Numaralarında yer almıştır.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *