İkea Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

IKEA

IKEA, İsveç menşeli uluslararası bir mobilya mağazasıdır. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 50 ülkede 500’e yakın mağazası bulunmaktadır. IKEA, Türkiye pazarına 2005 yılında “Evinizdeki Her Şey” sloganıyla katılmıştır. O günden bugüne kadar mobilya ve aksesuar alanında pek çok başarıya imza atmış ve kendinden daha çok adından söz ettirmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için büyük çaba sarf ediyorlar.

IKEA şirketinin ürünleri üstün mühendislik zekasına dayanmaktadır. Katlanabilir, taşınabilir ve yerden tasarruf sağlayan ürünleriyle mobilya arayan müşterilerin ilk tercihidir. Ürettiği ürünlerin her cebe uygun fiyatlandırılmasına özen gösterir. IKEA sattığı birçok ürüne genel olarak 2 yıl garanti vermektedir. IKEA’nın hemen hemen tüm ürünlerinin kurulumu karmaşıktır ve çok fazla parçadan oluşan ürünleri bir araya getiremeyen birçok müşteri nedeniyle kurulumu zordur. Bu ve benzeri sorunlar için IKEA’nın bir müşteri hizmetleri telefon numarası vardır.

IKEA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tüm sorunlarınız için IKEA’nın müşteri destek hattına haftanın her günü 09:00 – 22:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Tüm şehirlerden destek için verdiğimiz numarayı kullanabilirsiniz.

Ikea Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçin Telefon Numarası
444 4532

 

İkea Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazısı ilk olarak Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İletişim Numaralarında yer almıştır.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>