Evofone Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2010 yılından bu yana dünyanın birçok şehrine hizmet veren Evofo, Türkiye’de hem mobil cihazlarla ilgili satışlarda hem de satış sonrası pazara hizmet vermektedir. Evofone ayrıca Xiaomi markasının ülkemizdeki resmi distribütörüdür. Evofone ayrıca Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Hong Kong ve Singapur gibi ülkelerde EVO RS cep telefonu satışlarını da ith kırmızıediyor.

Evofone

Xiaomi markasının ülkemizdeki resmi distribütörü olan Evofone, Xiaomi markasına ait Xiaomi Mi ve Xiaomi Redmi örnektelefonlarının satış ve satış sonrası destek hizmetlerini de veriyor. Bunun dışında Evofone, telefon yedek parça satışı veya yedek parça değişimi için servis desteği de vermektedir. Xiaomi telefonlarla ilgili sorunlarınız için Evofone’dan destek alabilirsiniz.

Xiaomi markası, sektöre girdiği andan itibaren piyasaya sürdüğü telefonlarla adından söz ettirmeyi başardı. En iyi özelliklere sahip telefon modellerini uygun fiyatlarla Xiaomi markasından bulabilirsiniz. Evofo 2018, Xiaomi markasından bu yana Türkiye yetkili distribütörüdür. Ülkemizde Xiaomi marka telefon kullanıcılarının mağduriyet yaşamaması için her türlü konuda Xiaom ile anlaşarak satış öncesi ve satış sonrası destek hizmeti vermektedir. Xiaomi by Evofone için destek almak istediğinizde aşağıdaki numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Evofone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 21 18

Evofone, 60 kişilik uzman servis ekibi ile hizmet vermektedir. Servis sayesinde parça değişimi gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evofone markası, müşterilerine daha iyi ulaşmak ve desteklemek için çağrı merkezi hizmetleri de vermektedir. Çağrı merkezi hizmeti sayesinde satış öncesi ve sonrası soru ve taleplerinizi iletebilir ve hizmet alabilirsiniz. 444 21 18 Uzmanlardan oluşan destek ekibine telefon numarasından ulaşabilir, müşteri temsilcileri ile görüşmeler yapabilirsiniz.

Telefon hizmetlerine en iyi şekilde ulaşmak ve tüm hizmetleri güvenilir bir şekilde almak için Evofone markasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Evofone tüm dünyaya hizmet vermektedir.

Evofone Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Evofone Çağrı Müşteri hizmetleri & Evofone Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Evofone Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Evofone Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *