D Smart Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Dr. Smart, Türkiye’de yayıncılık sektörüne hizmet veren bir şirkettir. İlk olarak 2007 yılında Demirören Holding tarafından faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra yayıncılık sektöründeki müşterilerine hizmet vermeye devam etti. D Türksat 3A ve 4A uydularında akıllı yayınlar. Ürünleri arasında Hoş Geldiniz Paketi, Aile Sporları Paketi, Sinema Serisi Paketi, Mega Paket ve Belgesel paketleri gibi birçok farklı alana ait paketler bulunmaktadır. D Smart’a ait 270’den fazla kan kırmızıile hizmet vermektedir. Yayınları arasında 85 adet kanalı HD olarak yayınlıyorlar. D Smart, yayıncılık sektöründeki kanallarının yanı sıra, D Smart GO adı altında dünya çapında yayınlanan film, dizi, belgesel ve spor karşılaşmalarını izleme gibi hizmetlerden yararlanmanızı sağlar. D Smart GO sayesinde internetin olduğu her yerde televizyon izleyebilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan birçok farklı kanaldan televizyon izleme imkanı sunan D Smart, uygun fiyatlarla satışa sunuldu. Ayrıca müşterilerine D Smart Net adı altında kaliteli ve güvenli internet hizmeti sunmaktadır. D Smart paketlerinde sadece televizyon veya internet paketini değil, internet ve televizyon paketini de seçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak ürünleri ve yaşadıkları sorunlar hakkında sormak istedikleri sorular için D Akıllı müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasıKullanıma sundu.

D Akıllı çağrı merkezi iletişim telefon numarasıDilek, öneri ve şikayetleriniz için kullanabilirsiniz. Ürünler ve danışmak istediğiniz konular hakkında bilgi almak için yetkililere danışabilirsiniz.

D Akıllı müşteri iletişim telefon numarası: 0850 266 02 66

Arama terimleri: D Akıllı müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, D Akıllı çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Post D Akıllı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası ilk olarak Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İletişim Numaralarında göründü.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>