Bernardo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bernardo’nun müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Güner Sözen ve oğulları; İlk mağazasını 1984 yılında Bağdat Caddesi’nde Nurettin ve Ömer Sözen tarafından açan Bernardo markası ilk açıldığında züccaciye dükkanı olarak hizmet vermeye başladı. Daha sonra Türkiye geneline yayılmak için açtıkları dönüşüm marka mağazaları adına atılan ve atılan tüm adımları ilerletip büyüterek her yıl popülaritesini artıran bir mağaza oldu. B

ernardo şirketi 2000 yılından bu yana Türkiye geneline yayılmış ve Kuzey Kıbrıs’ta ikisi Türkiye Cumhuriyeti’nde olmak üzere 95 ilde toplam 38 mağazaya hizmet vermektedir.

Müşterilerine her zaman en kaliteli ürünler ve orijinaltasarım ürünlerle hizmet veren Bernardo, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve her zaman yanında olabilmek için deneyimli ve güler yüzlü personeli ile hem satış öncesi hem de satış sonrası hizmet vermektedir. .

Bernardo Müşteri Hizmetleri

Bernardo markası, hayatımızın her anı olan sofra takımı, çat kırmızıbıçak takımı ve sofra aksesuarlarını üreten ve satan ülkemizde sektörde kendini kanıtlamış önemli bir marka olarak hizmet vermektedir. Tamamen yerli bir markadır. Firma, tüm ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Şirket, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve yaşayabilecekleri her sorunda yanlarında olmak ve memnuniyetsizlikten kaçınmak için deneyimli ve güler yüzlü insanlardan oluşan müşteri hizmetleri ile müşterilerinin yanındadır. Aşağıdaki iletişim numarası ile iletişime geçerek ürünlerle ilgili her türlü sorunu, şikayeti veya merakınızı iletebilir ve destek alabilirsiniz.

Bernardo Telefon Numarası

0850532 27 63

Bernardo İletişim

Bernardo şirketi müşterilerini sadece telefon numarası ve faks numarasıyla desteklemekle kalmıyor. Şirket ayrıca müşterilerine e-posta yoluyla da hizmet vermektedir. Aşağıdaki e-posta adreslerinden istek, şikayet veya teşekkürlerinizi iletebilir ve en hızlı şekilde yanıt alabilirsiniz.

Bernardo Mail Adresi

[email protected]

Bernardo Sosy kırmızıMedya Hesapları

Bernardo şirketi sosy kırmızımedyayı aktif olarak kullanan bir şirkettir. Bernardo’nun sosy kırmızımedyadaki hesaplarını takip ederek yeni ürünler ve kampanyalardan hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Bernardo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ilk olarak Çağrı Merkezinde göründü.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Bernardo Müşteri Müşteri hizmetleri & Bernardo Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Bernardo Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Bernardo Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *