Bambi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bambi, Türkiye’de ayakkabı sektörüne hizmet veren bir markadır. İlk olarak 1961 yılında perakende sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 1966 yılında üretime geçerek Arar ile ortak olmuştur. Zaman geçtikten sonra mağazalar açarak faaliyetlerine devam etti. Bambi markası bay ve bayan için birçok farklı kalite ve fiyat ürünü sunmuştur. Ürünleri arasında farklı renk, örnekve numaralarda bot, ayakkabı, spor ayakkabı, bale ve spor ayakkabı bulunmaktadır. Ayakkabı sektörünün yanı sıra çanta alanında da birçok farklı ürünü müşterilerine sunmuştur. Mağazalarında CAT ve Harley Davidson markalarına ait bot ve botları sunan Bambi markası sayesinde, birçok kaliteli ve güvenli ürünü farklı modellerden satın alma imkanına sahipsiniz. Bütçenizi zorlamadan sizlere keyifli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Bambi markası, ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir üzerinden siparişleri güvenli bir şekilde kabul etmenin yanı sıra Antalya ve Bursa başta olmak üzere 30 ildeki Bambi mağazalarında toplam web sitelerinden ödeme imkanı sağlıyor. Azerbaycan ve Kıbrıs’ta yurt dışında da mağazaları bulunan Bambi markası, müşterilerine ürünleri için ücretsiz iade ve taksit imkanı sunmuştur. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak ürünleri ve yaşadıkları sorunlar hakkında sormak istedikleri sorular için Bambi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasıKullanıma sundu.

Bambi çağrı merkezi iletişim telefon numarasıDilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin iade koşulları hakkında bilgi alabilir, danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Bambi müşteri iletişim telefon numarası: 0850200 35 00

Arama terimleri: Bambi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Bambi çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Bambi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazısı ilk olarak Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İletişim Numaralarında yer almıştır.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>