Avrasya Tüneli Çağrı Merkezi Telefon Numarası

İstanbul’daki yoğun trafiği biraz azaltmak ve rahat seyahat etmek için inşa edilen Avrasya Tüneli, Asya ve Avrupa yakaları arasında yer alıyor. Avrasya Tüneli’ni kullanarak yoğun trafiğe takılmadan seyahat edebilirsiniz. Avrasya Tüneli denizaltının altında yer almaktadır.

Avrasya Tüneli’ndeki yolculuğunuz sonrası sorun ve şikayetlerinizi iletmek için Avrasya Tüneli’ne özel müşteri hizmetleri mevcuttur. Çağrı merkezi hattını arayarak şikayetlerinizi, sorunlarınızı iletebilir ve destek alabilirsiniz.

Avrasya Tüneli İletişim Telefon Numarası

İstanbul’un yoğun trafiğine takılmadan kısa sürede Asya ve Avrupa yakası arasında seyahat etmenizi sağlayan Avrasya Tüneli, zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Avrasya Tüneli’nde yaptığınız her yolculuk için ücretlendirileceksiniz. Geçiş ücretinin ne kadar olduğu, tünelden hangi rotalara ulaşabileceğiniz gibi aklınıza takılan her türlü soru için çağrı merkezini arayabilirsiniz. 0850 222 80 20 Numarayı arayarak çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Avrasya Tüneli çağrı merkezi 07.30-16.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çalışma saatleri içinde istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezine ulaşamıyorsanız ve bilgi almak istiyorsanız resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Son teknoloji, modern tasarım ve teknikler kullanılarak inşa edilen Avrasya Tüneli, İstanbul’un daha kısa sürede ulaşımı sağlaması için önemli bir alternatif haline geldi. Bu sayede İstanbullular trafikte kaybettikleri zamanı boşa harcamıyor ve zamandan tasarruf ediyor.

İstanbul ülkemizin en kalabalık şehri olmasına rağmen sahip olduğu malvarlıkları ile ülkemizin en önemli şehirlerinden biridir. İstanbul, trafik açısından birçok alternatifli bir yol deneyimi sunuyor. Köprüler, metrolar ve ardından Avrasya Tüneli kullanabileceğiniz yollar arasında. Bunlardan en önemlisi Avrasya Tüneli’dir. Avrasya Tüneli bir denizaltı yoludur. Bu tüneli kullanarak Asya ile Avrupa arasında hızlıca seyahat edebilirsiniz.

Avrasya Tüneli Şikayeti

Avrasya Tüneli’ni kullanmak istiyorsanız ve tünel hakkında fazla bilginiz yoksa Tünel müşteri hizmetlerini arayarak tünel ile ilgili tüm soru ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Avrasya Tüneli üzerinden yapacağınız yolculukların ardından sorun ve şikayetlerinizi yetkili kişilere iletmek ve en hızlı şekilde çözüm bulmak için şikayet hattını arayabilirsiniz. Aşağıdaki numaradan şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Avrasya Tüneli Şikayet Hattı

0850 222 80 20

Avrasya Tüneli Çağrı Merkezi Telefon Numarası postası ilk olarak Çağrı Merkezi’nde göründü.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>