Aptamil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nutricia firması 1921 yılında Almanya’da kuruldu. Nutricia şirketi Milupa ile birlikte SHS Internation kırmızışirketlerini satın alarak geleceğe yatırım yaptı. Şirket daha sonra Cow & Gate adlı farklı bir şirketle anlaşma yaparak NUMICO adında bir araya geldi. Numico ismi, firmaların ilk kelimelerindeki harflerden oluşmaktadır. 2007’nin ortalarına doğru, Danone şirketi NUMICO’yu bünyesine kattı ve Aptamil, Bebelac, Lactamil ve Milupa, Danone çatısı altında birleşti. Bu Numil gıda ürünlerini ise Türkiye pazarına soktu.

Danone Türkiye’nin 81 ilinde 65.000’e yakın satış noktasında hizmet veriyor. Aynı zamanda 200’den fazla distribütör, şirketin Türkiye’nin en büyük satış pazarı arasında Danone’de yer almaktadır. Danone Türkiye, 2005 yılında İstanbul’da kuruldu. Danone, Türkiye’nin dokuzunda tam üretim yapıyor. Danone şirketi, her durumdan memnun kaldıkları Türkiye pazarını açık ve net bir dille ifade ediyor. Danone, ürettiği tüm ürünlerde hem kalite hem de satış hedeflerine ulaşmış tekel bir firmadır. Pek çok şubesinde ödül ve övgüler alan firma Türkiye pazarında üretim ve satış hızına ulaşmaya devam ediyor.

Aptamil Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçin Telefon Numarası

Aptamil’in bir çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası vardır. Bu numara üzerinden Aptamil ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir ve yaşadığınız sorunlar hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri hattına haftanın yedi günü ulaşabilirsiniz.

Aptamil Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçin Telefon Numarası
0850202 51 51

Aptamil Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası mesajı ilk olarak Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İletişim Numaralarında yer almıştır.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Aptamil Çağrı Müşteri hizmetleri & Aptamil Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Aptamil Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Aptamil Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *