Altunbilekler Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Altunbilekler, süpermarket sektöründe Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Şirket, müşterilerine gıdadan tekstile, temizlik ürünlerine kadar her şeyin satışını sunmaktadır. Altunbilekler süpermarketleri, müşterilerini her zaman memnun etmek için çalışır. Şirket, müşterilerinin aldıkları ürün veya hizmetlerden gelebilecek sorun, şikayet veya önerileri dinlemek için iletişim numarası üzerinden çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Çağrı merkezine bağlanarak, sahip olduğunuz her türlü destek veya şikayeti yetkili kişilere iletebilirsiniz.

Altın bilezikler

Türkiye’nin bir çok il ve ilçesinde bulunan ofisleri ile Türkiye’nin en önemli markalarına sahip Altunbilekler süpermarket zinciri, gıda, kozmetik, deterjan, elektronik gibi tüm ürünlerin satışını sağlamaktadır. Pazar ayrıca günlük meyve ve sebze satışı da yapmaktadır.

Altunbilek marketlerinden satın aldığınız ürünlerden veya piyasada almış olduğunuz hizmetlerden memnuniyetsizlik, sorun veya şikayet olması durumunda firma sunduğu çağrı merkezi hattı ile müşterilerinin yanında yer almaktadır.

Altunbilekler Müşteri Hizmetleri

İlk olarak 1984 yılında Ankara Keçiören’de kurulan Altunbilek pazarı, Derviş, Selim ve Mustafa Altunbilek adında 3 kardeş tarafından kuruldu. İlk defa gelişen Altunbileklerde kurulan zamanla tek market olarak çalışarak, Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde şubeleri büyüdü ve sahibi olmayı başardı. Türkiye bu hizmetler için dünya çapında toplam 80’den fazla mağaza verilmektedir. Altunbilek markası market zinciri dışında yurt içindeki restoran zincirleri ile de hizmet vermektedir.

Altunbilek marketlerinde marketlere giderek ya da Altunbilek web sitesini ziyaret ederek online alışveriş yapabilirsiniz. Online alışveriş yapmak çok kolay.

Firma ayrıca müşterinin yanında olmak ve oluşabilecek her türlü sorunda memnuniyeti sağlamak için deneyimli ve güler yüzlü kişilerden oluşan çağrı merkezi hizmeti vermektedir.

Altunbilekler Telefon Numarası

Altunbilekler tarafından sunulan müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak ve yetkili kişilerle doğrudan iletişim kurmak için 0850346 11 11 Çağrı merkezi numarasını aramalısınız. Müşteri hizmetlerine 7/24 ulaşabilir ve destek talep edebilirsiniz.

0312815 45 59 Numarayı ararsanız Ankara merkez şubesine ulaşabilirsiniz.

Altunbilekler Şikayet

Şirketim tarafından satın aldığınız ürünlerde, vermiş olduğunuz siparişlerde veya almış olduğunuz mağaza hizmetlerinde olabilecek şikayet, sorun, iade gibi tüm konuları şikayet hattı üzerinden yetkili kişilere hızlı bir şekilde iletebilir ve destek alabilirsiniz. .

Altunbilekler Şikayet Hattı

0850 346 11 11

Altunbilekler Çağrı Merkezi Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde göründü.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Altunbilekler Çağrı Müşteri hizmetleri & Altunbilekler Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Altunbilekler Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Altunbilekler Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *