Altunbilekler Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altunbilekler çağrı merkezi numarası Hakkında bilgi almak isterseniz yazımıza göz atabilirsiniz. Yazımızda Futbolcular müşteri hizmetleri numarası iletişim telefonu aracılığıyla Altunbilekler şikayet hattıErişebilirsin. Altunbileler müşteri hizmetleri doğrudan bağlantı İşlemlerinizi üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Altunbilekler Çağrı Merkezi Numarası

Büyük bir süper market olan Altunbilekler, geniş bir iletişim ağına sahiptir. Türkiye’de birçok il ve ilçede şubeler bulunmaktadır. Eviniz için gerekli her türlü gıda, kozmetik, deterjan, elektronik ürünleri içerir. Kasaplık et, tavuk ve hindi gibi ürünler günlük ve taze olarak getirilmektedir. Kahvaltılık ürünler arasında peynir, zeytin, tereyağı, bal, reçel, süt, tahin ve pekmez gibi yiyecekler bulunmaktadır. Meyve sebze bölümünde yer alan ürünler tazeliğini kaybetmeden tüketiciyle buluşuyor. Unlu mamuller bölümünde bulunan yiyecekler de sizler için üretilmektedir. Kişisel bakım ürünleri herkese, erkeklere, kadınlara ve çocuklara hitap ediyor. Temizlik malzemelerinden aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Müşterileri için oluşturulan çağrı merkezlerini arayarak her türlü konuda bilgi alabilirsiniz.

Altunbilekler çağrı merkezi numarası Üzerinden bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Altunbilekler Müşteri Hizmetleri Numarası

Mağaza ilk olarak 1984 yılında Ankara Keçiören’de açıldı. Derviş, Selim, Mustafa Altunbilek tarafından kuruldu. 3 kardeşin kurduğu şirketin adı “Altunbilekler”. Daha sonra sadece Ankara’da değil farklı illerde de şubeler açıldı. Şu anda 80’in üzerinde mağazası ve 2500 kişilik dev kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Sürekli yeni fikirler üreterek gelişen firma, restoran zincirleri ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Mağazalara gidebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca altunbilekler.com’dan online alışveriş yapabilirsiniz. Evinizden çıkmadan sipariş vermek çok kolay. İnsana taze ürünler ve uygun fiyatlar satan mağaza birçok şahıstarafından tercih edilmektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak istek, dilek, öneri ve şikayetler oluşturabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetleriniz Futbolcular müşteri hizmetleri numarası Aracılığıyla kolayca iletebilirsiniz.

Altunbilekler Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlantı

Mağazanın ana merkezi Ankara’dadır. 0312815 45 59’u ararsanız merkez şubeye ulaşabilirsiniz. Altunbileler müşteri hizmetleri ile direk iletişime geçmek isteyen kişiler 7/24 – 0 850 346 11 numaralı çağrı merkezini arayabilirler. Sipariş oluşturma, sipariş takibi, şikayetler, bilgi alma konularında müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız 150 lira alışverişlerinizde kargo ücreti alınmayacaktır.

Müşteri tabanı büyüdükçe Altunbileler müşteri hizmetlerine doğrudan bağlantı en kısa sürede çözüm sunar.

Altunbilekler Şikayet Hattı

Siparişlerinizde yanlış veya eksik ürün gönderimi, daha fazla para talep etme, kargoda gecikme veya şubelerde karşılaştığınız olumsuz durumları bize bildirebilirsiniz. Tüm şikayetler değerlendirilecek ve sorunlar en kısa sürede çözülecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Altunbilekler, sorunlarını müşterilerine iletebiliyor. Altunbilekler şikayet hattı telefonunun aktif olarak çalışmasını sağlar.

Altunbilekler Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası ile mesai saatleri içerisinde iletişime geçebilirsiniz. Altunbilekler çağrı merkezi numarasına 0850346 11 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Altunbilekler Gıda ve İht. Md. Tic ve San. Ltd. Şti
Adres: Macun Mah. Bağdat Cad. No: 95 Ece İş Merkezi A Blok Kat: 6 Gimat / Yenimahalle
İletişim Tel: (312) 815 47 84
Faks: (312) 815 45 59
E Posta: [email protected]

Web sitesi üzerinden iletişime geçebileceğiniz Altunbilekler iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

Talep ve sorunlarınıza en kısa sürede geri dönerek her konuda sizlere destek sağlayan Altunbilekler, memnuniyetinizi hedeflemektedir. Bu konuda sistem üzerinden e-posta göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Altunbilekler iletişim numarasından da erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Altunacles iletişim bilgileri, Alt ayak bilekleri telefon numarası, Alt ayak bilekleri iletişim telefonu, Altunağlar canlı destek, Altunağlar müşteri temsilcisi, Alt ayak bilekleri şikayet hattı, Alt ayak bilekleri müşteri hizmet numarası, Alt ayak bilekleri çağrı merkezi numarası, Alt ayak bilekleri iletişim numarası, Alt ayak bilekleri çağrı merkezi, Alt ayak bilekleri müşteri hizmetleri doğrudan bağlantı

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Altunbilekler Çağrı Müşteri hizmetleri & Altunbilekler Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Altunbilekler Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Altunbilekler Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *