Altınkılıç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altınkılıç çağrı merkezi numarası Yazımız ile ilgili bilgi almak isterseniz yazımıza göz atabilirsiniz. Altınkılıç müşteri hizmetleri numarası iletişim telefonu aracılığıyla Altınkılıç şikayet hattıErişebilirsin. Altınkılıç müşteri hizmetlerine direkt bağlantı İşlemlerinizi üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Altınkılıç Çağrı Merkezi Numarası

Süt ve süt ürünleri denilince akla Altınkılıç ürünleri gelir. 1991 yılından beri bu sektörde olan firma, aslen 1976 yılında kurulmuştur. İlk defa peynir üretimi ile başlayan serüven, ilerleyen yıllarda ihtiyaca göre artmıştır. Gelişmelerini hızla yaparak doğal, sağlıklı ve katkısız süt ürünlerini tüketicisine ulaştırmayı başarmıştır. 3 nesildir üretim yapan marka, kefir ürünleriyle oldukça ünlü. Bakalım hangi gıda ürünleri var: Kefir gelecek ilk isimlerden biri olarak biliniyor. Sade, laktozsuz, yaban mersini, orman meyvesi, çilek ve b kırmızıgibi kefir çeşitlerini marketlerin raflarında görebilirsiniz. Meyve aroması ile hayatın her kesiminden insanların ilgi odağı olmuş ve yeterince sevilmiştir. Çağrı merkezleri ayrıca müşterileri için Tüketici Danışma Hattı olarak kurulmuştur.

Altınkılıç çağrı merkezi numarası Üzerinden bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Altınkılıç Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın peynir ürünleri de var. Tam yağlı, Ezine, çedar, beyaz peynir, örme peynir, lor peyniri ve daha pek çok peynir çeşidi modern tesislerde ve hijyen kurallarına dikkat edilerek damak tadınıza uygun olarak üretilmektedir. Altınkılıç peynir ürünlerini birçok market ve süper marketin raflarında da görebilirsiniz. 40 yılı aşkın süredir peynir üretimi yapan firma oldukça yetkin. Protein değeri yüksek laktozsuz kefir içerek gün boyu zinde ve zinde kalabilirsiniz. Birçok etkinliğe ev sahipliği yaparak insanlara verdiği sosy kırmızıdeğeri de kanıtlamıştır. Festivallerde kendini göstererek birçok organizasyona katılan bir şirkettir. Üretim tesisleri Çanakkale’nin Ezine ilçesinde, Balıkesir’in Gömeç ilçesinde bulunmaktadır. Merkezi İstanbul’dadır.

Binlerce kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de katkı sağlar. Ürünleriyle ilgili her türlü istek ve temenninizi 0 212 545 19 19 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Ürünleri incelemek ve iletişim bölümüne tıklayarak talep, istek, şikayet formunu doldurmak için altinkilic.com’u da ziyaret edebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetleriniz Altınkılıç müşteri hizmetleri numarası Aracılığıyla kolayca iletebilirsiniz.

Altınkılıç Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlantı

Doğrudan Altınkılıç müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek isteyenler yukarıdaki iletişim numarasını arayabilirler. Facebook, twitter ve instagram üzerinden takip etmek ve mesaj bırakmak da mümkündür.

Müşteri tabanı büyüdükçe Altınkılıç müşteri hizmetlerine direkt bağlantı en kısa sürede çözüm sunar.

Altınkılıç Şikayet Hattı

Memnun olmadığınız ürünler, şubeler veya durumlar hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Altınkılıç’ın şikayet hattı tüm şikayetlerinde insanların yanındadır. Yapılan şikayetler en kısa sürede değerlendirilerek çözümlenir.

Şikayetlerine kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Altınkılıç müşterileri için sorunlarını iletebilirler. Altınkılıç şikayet hattı telefonunun aktif olarak çalışmasını sağlar.

Altınkılıç Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası ile mesai saatleri içerisinde iletişime geçebilirsiniz. Altınkılıç çağrı merkezi numarasına 0212 545 1919 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

GENEL MERKEZ
Adres: Kocatepe mah. Mega Center A Blok Gümrük İskelesi Cad. 12. Sokak No: 77 Bayrampaşa / İSTANBUL
İletişim Tel: +90212545 19 19 (Pbx)
Faks: +90 212581 64 39

Web sitesi üzerinden iletişime geçebileceğiniz Altınkılıç iletişim formu bölümü de bulunmaktadır.

Talep ve sorunlarınıza bir an önce geri dönerek her konuda size destek olan Altınkılıç, memnuniyetinizi hedeflemektedir. Bu doğrultuda sistem üzerinden e-posta göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Altınkılıç iletişim numarasından da erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Altınkılıç iletişim bilgileri, Altınkılıç telefon numarası, Altınkılıç iletişim teli, Altınkılıç canlı destek, Altınkılıç müşteri temsilcisi, Altınkılıç şikayet hattı, Altınkılıç müşteri hizmetleri numarası, Altınkılıç çağrı merkezi numarası, Altınkılıç iletişim numarası, Altınkılıç çağrı merkezi, Altınkılıç müşteri hizmetleri direkt

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>