Akakce.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akakce.com e-ticaret sitesi, ülkemizde güvenilir, hızlı ve kaliteli alışveriş fırsatları sunan kurums kırmızıbir şirkettir. Şirket, müşterilerini her zaman memnun etmek ve onlara her zaman daha iyisini sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Güvenilir, hızlı ve kaliteli ürünlerin sunulduğu Akakçe e-ticaret sitesinde, tüm konularda müşterilerini bilgilendirerek firmanın ürün ve hizmetlerine destek almak için iletişim kanalları üzerinden çağrı merkezi hizmeti vermektedir.

Çağrı merkezi ile iletişim kanallarından iletişime geçerek, her konuda yetkili kişilerden destek talep edebilirsiniz.

Firma tarafından sunulan ve kullanabileceğiniz iletişim kanalları.

Akakce.com Müşteri Hizmetleri

Akakce firmasının sunduğu ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, şikayet, öneri gibi konuları iletmek için kullanabileceğiniz ilk iletişim kanalı müşteri hizmetleri telefon numarasıdır. Aşağıdaki müşteri hizmetleri numarasını arayarak sizin adınıza yetkili kişilerden destek talep edebilir ve en kısa sürede destek alabilirsiniz.

Akakce.com Telefon Numarası

0312210 12 29

Akakce.com İletişim

Firmanın müşterilerinin yaşadığı ürün ve hizmetlerle ilgili sorun, şikayet veya öneri gibi her türlü konuyu iletmek için kullanabileceği ikinci iletişim kanalının internet sitesinde kullanabileceği iletişim formudur. Siteye giriş yaparak web sitesinde bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz. Herhangi bir konuyu iletişim formu üzerinden ileterek destek talep edebilirsiniz.

Akakçe firmasının müşterilerinin kullanması ve yaşadıkları sorunları daha hızlı iletmeleri ve destek almaları için kullanabileceği bir diğer iletişim kanalı da e-posta yoluyla yapılmaktadır. Aşağıdaki e-posta adresine iletişim bilgilerinizi yazarak istediğiniz konuyu yetkili kişilere gönderebilirsiniz. Yetkili kişilerden mesajınıza dönüş yapılarak en kısa sürede destek sağlanacaktır.

Şirketin posta adresi: [email protected]

Akakce.com Şikayet Hattı

Aldığınız ürün veya hizmetlerden memnuniyetsizliğinizi veya şikayetinizi yetkili kişilere en hızlı şekilde iletmek için kullanabileceğiniz şikayet hattı ile hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim numarasını aramanız yeterli.

Akakce.com Şikayet

0312 210 12 29

Akakce.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

Akakce.com Müşteri Müşteri hizmetleri & Akakce.com Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Akakce.com Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Akakce.com Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir