Addax Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefonu

Addax firması ülkemizde tekstil sektöründe hizmet vermektedir. Addax etek, elbise, tişört, şort, gömlek, pantolon, eşofman, pijama, kazak, mont, kaban ve hırka gibi tüm giyim ürünlerinin satışını yapmaktadır. Tüm bayan giyim ürünleri satılmaktadır. Şirket her zaman en trend ürünleri, en kaliteliyi sunar ve müşterilerini her zaman memnun bırakır.

Addax

Ürünlerinin kalitesi ile müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve üst düzeyde tutmak için çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmeti vermektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak sorun ve şikayetlerinizi yetkili kişilere iletebilir, satın aldığınız ürünlerden veya mağazalarda satın aldığınız hizmetlerden destek alabilirsiniz.

Addax hem yaz hem de kış modasına uygun tüm giyim ürünlerini üretir. Ürettiği tüm ürünler sezonun en trend ürünleri olarak üretilmektedir. Firma yaz aylarında etek, elbise, t-shirt, şort, gömlek, pantolon ve eşofman satışı yaparken, kışlık ürünlerde ise kazak, kaban, kaban ve hırka satışı yapmaktadır. Tüm ürünler herkesin zevkine uygun çeşitlilikte ve en uygun fiyatlarla satılmaktadır. Ürünler tüm boyutları içerir.

Addax markası birçok şehir ve ilçedeki mağazaları ile hizmet vermektedir. Mağazalardan alışveriş yaptıktan sonra satın aldığınız ürünlerde ya da sizin hizmetinizde yaşadığınız sorunlar, şikayetleriniz olduğu için şikayet ve şikayetlerinizi yetkili kişilere iletmek ve destek almak amacıyla iletişim kanalı üzerinden müşteri hizmetleri verilmektedir. mağazalarda karşılaşma. Müşteri hizmetlerini arayarak tüm sorunlarınızı, sorularınızı sorabilir ve yardım alabilirsiniz.

Addax Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mağazalarında geniş ürün yelpazesi ile tüm ürünlerini yaz ve kış aylarında en trend şekilde satan Addax, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve onları her zaman memnun edebilmek için müşteri hizmeti de vermektedir. Addax markasının sattığı tüm ürünlere mağazalarından veya markanın web sitesinden ulaşabilir ve alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişiniz sonrasında karşılaşabileceğiniz ürün bazlı veya hizmetle ilgili sorun, şikayet veya memnuniyetsizlik durumlarında yetkili kişileri bilgilendirmek ve size yardımcı olmak için müşteri hizmetleri sunulmaktadır.

444 0 997 Numarayı çevirerek müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız ürünle ilgili yaşadığınız sorunla ilgili olarak müşteri hizmetlerinden yardım isteyebilir veya 14 günlük iade hakkına sahip olduğunuz iadeyi talep edebilir veya aldığınız hizmetten memnuniyetsizliğinizi iletebilirsiniz. Herhangi bir konu için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Addax’ın müşterilerinin yanında olmak ve onlara yardımcı olmak için sunduğu müşteri hizmetlerine her zaman 09.00-17.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitesindeki iletişim formunu doldurarak müşteri hizmetlerinden yardım talep edebilirsiniz.

Addax Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefonu ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Addax Çağrı Müşteri hizmetleri & Addax Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Addax Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Addax Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *