VK Sosyal Medya Platformu Kullanıcı Destek Hizmeti

VK Sosy kırmızıMedya Platformu

VK Pavel Durov tarafından oluşturulan Rusya merkezli bir sosy kırmızımedya platformudur. 10 Ekim 2006'da yayına başlayan VK bugün popüler 20 sosy kırmızımedya platformundan biri haline geldi. Merkezi Saint Petersburg'da bulunan sosy kırmızımedya platformu VK Rus izleyici dışında tüm dünyaya hitap ediyor. Bu bağlamda 93 lisaniçin uyumlu bir platform olan VK dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Temmuz 2020 verilerine göre 600 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan VK'nın kullanıcı tabanı hızla artmaya devam ediyor. Diğer sosy kırmızımedya kanallarında olduğu gibi, herkese açık alanda veya sohbet gruplarında iletişim kurabilir, konsept sayfaları oluşturulabilir, arkadaşlar arasında para gönderme ve satın alma yapılabilir veya tarayıcı oyunlarında kaliteli zaman geçirebilirsiniz VK [19659004]. Adı Vkontakte kısaltması ile yaratılan VK kullanıcılar da müzik dinleme imkanına sahip. Tüm bu özelliklere sahip olan VK belirttiğimiz gibi 600 milyon kullanıcıya ulaşmada önemli bir faktör olmuştur.

Arayüz olarak VK 'ü incelediğimizde rakip Facebook uygulamasına göre konsept olarak daha basit bir tema kullanıcılarla buluşuyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve güçlü altyapısı sayesinde VK sosy kırmızımedya platformu, kullanıcıya her türlü talebi hızlı bir şekilde yerine getirme fırsatı sunuyor. Kolayca üyelik oluşturarak sosy kırmızımedya platformunda VK sosyalleşme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Türkiye'yi Sosy kırmızıMedya Platformunu Düzenleyen Yasa ile İlk Uyandırdı: VK

1 Ekim 2020'de yürürlüğe giren yasaya göre nomin kırmızıbir sosy kırmızımedya platformunun Türkiye temsilcisi olması zorunlu hale gelmişti. VK 1 aylık bir süre içerisinde temsilciliği oluşturan ilk sosy kırmızımedya platformu oldu. Görevlendirilen temsilci aracılığıyla yas kırmızıolarak yaptırımlardan arınmış VK Türkiye'de aktif olarak yayına devam edecek. Kanuna göre temsilcilik atayamayan diğer sosy kırmızımedya platformlarına da kısıtlama getirileceği belirtiliyor. Bu bağlamda, VK 'e sorunsuz bir şekilde erişilmeye devam edilecektir.

VK Sosy kırmızıMedya Platformu Kullanıcı Destek Hizmeti

Web: vk.com

Türkçe Destek: Sitede oturum açılarak kullanılabilir

VK Sosy kırmızıMedya Platformu Kullanıcı Destek Hizmeti gönderisi ilk olarak Müşteri Temsilcisi'nde göründü.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
VK Sosyal Müşteri hizmetleri & VK Sosyal Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için VK Sosyal üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca VK Sosyal hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Akın Akpinar

    I have been informed by my friend that there is an inappropriate video on my page, I am waiting for your help to enter the site,My registration number.id190241910 Thanks..