Tumblr Müşteri Hizmetleri

Tumblr müşteri hizmetleri telefonu nedir? Konumuzda sorunun cevabını bulabilirsiniz. Öncelikle Tumblr nedir? Soruyla başlayalım.

Tumblr

Tumblr, David Karp'ın 2007 yılında kurduğu sosy kırmızımedya uygulamalarından biridir. Tumblr üzerinden dilediğiniz şekilde paylaşım yapabilir, istediğiniz kullanıcıları takip edebilir, istediğiniz kişilerle iletişime geçerek yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz teşekkürler teşekkürler uygulamadaki sohbet özelliğine.

Tubmlr, birçok şahıstarafından kullanılmaya devam eden sosy kırmızımedya araçlarından biridir. Tumblr uygulamasını Türkçe lisanseçeneği ile kullanabildiğimiz gibi, uygulama Türkçe lisanseçeneği dışında 47 dilde de kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Tumblr sosy kırmızımedya platformunu web sitesi üzerinden veya telefonunuza indirdiğiniz mobil uygulama üzerinden kullanabilirsiniz. Tumblr uygulamasına kayıt olmadan yapılan paylaşımlara izinli olduğu sürece erişebilirsiniz. Tıklamanızla, kayıt sayfasına doğrudan gireceksiniz. Buraya doldurmanız gereken alanları, kaç yaşındasınız, beğendiğiniz konuları, e-posta, şifre, kullanıcı adı gibi alanları doldurarak üye olabilirsiniz. Kayıt işlemi web sitesinde ve mobil uygulamada aynıdır.

Tumblr Müşteri Hizmetleri Hattı

Tumblr uygulaması, sosy kırmızımedya uygulamaları arasında kendi hedef kitlesine sahip olan bir platformdur. Her sosy kırmızımedya platformunda olduğu gibi kullanıcılar Tumblr'da da her türlü sorunla karşılaşabilirler. Tumblr kullanıcılarının yaşayabileceği her türlü sorunu çözmek ve onlarla iletişim kurmak için çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olduğu için çağrı merkezi yoğunluğu olmasına rağmen yetkili kişiler en kısa sürede sizinle iletişime geçecek, şikayet ve sorunlarınızı yakından ilgilenecek ve destek sağlayacaktır. 19659004] Tumblr, kullanıcılarının mağduriyetlerini gidermek için çağrı merkezi hizmeti sunuyor. Yetkili kişilerle iletişim telefon numaranız üzerinden iletişime geçebilir, merak ettiğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz. Sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Tumblr Müşteri Hizmetleri yazısı ilk olarak Müşteri Temsilcisi'nde yayınlandı.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>