Ttec Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

1995 yılında İstanbul'da kurulan Ttec firması, en iyi tasarımla mobil aksesuar üreten sektörde önemli bir yere sahip bir firmadır. Firma, tüm teknolojik ürünler için en iyi ve en orijinaltasarımlarla aksesuar üretmektedir. Tüm ürünler en uygun fiyatlarla satışa sunulur ve herkes tarafından satın alınması kolaydır. Türkiye'de Ttec markasının yanı sıra şimdiye kadar 25'ten fazla ülkede 20 bini aşkın satış noktasında 70 milyonun üzerinde markalı ürün satışı Ttec gerçekleştirildi. Markanın geniş bir müşteri kitlesine sahip olmasının nedeni budur.

Şirket tüm ürünlerini en iyi kalitede üretmektedir. Müşteri memnuniyetini zirvede tutan müşteri memnuniyeti üzerine çalışan bir firmadır. Satış sonrası teknik destek ve müşteri hizmetleri ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Daima müşterilerinin yanındadır. Tüm ürünler hem kaliteli hem de uygun fiyata satılmaktadır.

Şirket, bu hizmet ile sadece tüm müşterilerini memnun etmekle kalmıyor, aynı zamanda müşterilerini daha da memnun etmek için satış sonrası destek sağlıyor. Deneyimli ve güler yüzlü destek hattından her türlü konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Yapmanız gereken, aşağıda belirttiğimiz iletişim numaralarından bizimle iletişime geçmenizdir.

Ttec Telefon Numarası

0 850 222 88 32

Ttec Çağrı Merkezi

0 212 454 60 00

Ttec İletişim

Telefonundan destek alamayan müşteriler arasında Ttec Şirketi bir çözüm buldu. Şirket, internet kullanımının artması nedeniyle müşterilerinin internet üzerinden kendilerine ulaşması için e-posta yoluyla da hizmet vermektedir. Aşağıda belirtilen e-posta adresine iletişim bilgilerinizi ekleyerek destek almak istediğiniz herhangi bir konu ile ilgili yazı gönderebilirsiniz. Daha sonra, destek ekibi iletişim bilgileriniz üzerinden sizinle en kısa sürede iletişime geçebilir veya mümkün olduğunca hızlı bir şekilde e-postanıza geri dönebilirler. ] Ttec resmi sosy kırmızımedya hesaplarını takip edebilir, kampanyalardan ve yeni ürünlerden daha fazla haberdar olabilirsiniz.

Ttec Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarasını ilk olarak Müşteri Temsilcisi üzerinde yayınladı.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>