R10.net Yönetimi İletişim Yolları

R10.Net Türkiye ve Web Yöneticisi Dünyasının En Aktif Forumları [19659002] R10.Net [19659003]28 Haziran 2005'te faaliyete geçen bir web yöneticisi forum sitesidir. R10.net genel olarak davet sistemi ile işe alınan üye, 117.806 üye ile en yüksek kullanıcı aralığına ulaşan forum sitesi oldu (Ekim 2020). Coşkun Çetin 2012 yılında tüm hisseleri satın alarak yönetim kademesini oluşturan R10.net istikrarlı gelişimi sağlamıştır. Fuar moderatör kadrosu ile kullanıcılara her türlü sorun ve şikayette yardımcı olan R10.net günde binlerce işlemin güvenilir bir şekilde yapılmasını sağlar. Alexa site sıralama listesi ve 6169. Türkiye dünya genelinde 110. sırada yer alıyor. Forumda bolca mizah barındıran ve sempati toplayan sebastiyan logolu R10.net logosunun altında "We Love Google" sloganı yer alıyor. Php altyapısı ile gelişmiş bir arayüze sahip olan R10.net kullanıcı dostu kullanım imkanı ile diğer forum sitelerine göre daha iyi hizmet vermektedir. 20'den fazla aktif kategori ile ticaret, bilgi aktarımı ve konu dışı konuşma sunan R10.net 'ü kullanan şahıssayısı gün geçtikçe artıyor. 02.10.2018 tarihinde 86.079 üye ile online rekor kıran R10.net bugüne kadar 2.3 milyon (Ekim 2020) açıldı. Dünyada bu kadar büyük sayıya ulaşabilen en aktif web yöneticisi forumu unvanını elinde bulunduran R10.net R10.net yavaş yavaş dünya çapında yayılıyor.

R10.net Premium Üyelik Ayrıntıları

R10.net'te premium üyelik alarak bazı ayrıcalıklar kazanabilirsiniz. Kurumsal, platin, altın ve gümüş üyelikler bu kategoridedir. Bu üyeliklerden kısaca bahsedecek olursak:

  • Gümüş Üyelik: Premium üyelikler sıralamasında en düşük birimi ifade eder. Bu üyelik türü ile 250 ek özel mesaj hakkına sahip olabilirsiniz. Ayrıca konunuzu 24 saatte bir en üste taşıyabilirsiniz. Forumda ayrıca ayırt edici bir rütbe sembolü de sağlanır.
  • Altın Üyelik: Premium üyelikler sıralamasında alttan ikinci üyeliği ifade eder. Bu üyelik türü ile 700 ek özel mesaj alma hakkına sahip olabilirsiniz. Ayrıca konunuzu 12 saat içinde en iyi 2 kez taşıyabilirsiniz. Forumda, konularla ilgili ayırt edici bir sıralama sembolü de sağlanmıştır.
  • Platin Üyelik: Premium üyelik sıralamasında en düşük birimi ifade eder. Bu üyelik türü ile 1500 ek özel mesaj hakkına sahip olabilirsiniz. Konunuzu 3 saat içinde ilk 4 kez de taşıyabilirsiniz. Forum içindeki konularda da ayırt edici bir rütbe sembolü sağlanmıştır.
  • Kurums kırmızıÜyelik: Premium üyelikler sıralamasında en düşük birimi ifade eder. Bu abonelik türü sayesinde 5000 ek özel mesajınız olabilir. Ayrıca konunuzu 1 saatte bir yukarı hareket ettirebilirsiniz. Forumda, konular üzerinde göze çarpan bir sıralama sembolü de yer alıyor. Bu üyeliklere ek olarak 1 defa isim değiştirme hakkı verilmektedir. Şirket unvanı olarak da kullanılabilir.

R10.net Yönetimi İletişim Yolları

Yöneticiye E-posta Göndermek İçin: [email protected]

Reklam için E-posta Göndermek İçin: ad @ r10.net

Yasak Sorunları İçin E-Posta Göndermek İçin: [email protected]

Hukuki Sorunlar İçin E-Posta Göndermek İçin: [email protected] [19659022]

E- Göndermek İçin Diğer Sorunları Bildirmek İçin Posta: [email protected]

R10.net Yönetim İletişim Yolları gönderisi ilk olarak Müşteri Temsilcisi'nde çıktı.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

ucuz sohbet hattı canlı sohbet hattı sohbet hattı '; } ?>