Onedio Sosyal İçerik Platformu İletişim Yolları

Onedio Sosy kırmızıİçerik Platformu

2012 yılında kurulan Onedio ülkemizdeki en yüksek ziyaretçi sayısına sahip sosy kırmızıiçerik platformlarından biridir. Onedio Türkü Eğinoğlu ve Kaan Kayabalı'nın ortak girişimiyle hayata geçirilen proje, bugün yüzlerce yazarın yazı girdiği bir platform haline geldi. Yönetici kademesiyle yapılan görüşmelerde Onedio'nun İngiliz sosy kırmızıiçerik platformu Buzzfeed'den esinlenerek yaratıldığı belirtiliyor. Kısa sürede istikrarlı bir gelişme gösteren Onedio İstanbul'da ilk ofisini açtı. Merkezi İstanbul Beşiktaş'ta bulunan Onedio yönetim ekibi ve içerik ekibinin faaliyetlerine buradan devam ediyor. Farklı kategorilerde orijinaliçerik ve kaliteli videolar yaratan Onedio yu'ya Türkiye'nin geniş sosy kırmızıiçerik platformunu sağladı. Onedio Onedio 'e bağlı Oğuzhan Uğur gibi kavrams kırmızıprogramların da bulunduğu Youtube kanalı, web sitesinde olduğu gibi güzel içerikler de üretiyor. Günde milyonlarca görüntülemeye ulaşma Onedio videolarını trendler kategorisine koyabilir. Kurulduğu günden bu yana 40 milyon TL'nin üzerinde ciro yaptığı belirtilen Onedio Fast Company 2020 verilerine göre ciro açısından 93. web sitesi oldu. Onedio kayıtlı bir şirkettir ve anonim şirket tipine sahiptir. Şu anda çoğu kategoride, en çok ilgi ve çekicilik düzeyinin Onedio Türkiye'nin en popüler sosy kırmızıiçerik platformu olma yolunda emin adımlar attığı izlenimini ediniyor. Yeni içerikler ve yeni konseptlerle hayranlarıyla buluşan Onedio bu alanda gelişmeye devam ediyor.

Onedio Youtube: Oğuzhan Uğur / P! Nç Programı

Phenomenon Oğuzhan Uğur'un sohbet tarzı programı "P! Nç", Onedio videoları da dahil olmak üzere en çok izlenen programdır. Programında kaliteli mizah unsurları kullanan Oğuzhan Uğur, her yeni bölümüyle izleyicisini biraz daha buluşturuyor. Ayrıca programında diğer ünlü isimleri de ağırlayarak sohbetin konusunu değiştiren ve mizah anlayışını artıran Oğuzhan Uğur, kalite programı sayesinde arkasında geniş bir izleyici kitlesine sahip. Youtube Türkiye'yi "P! baskı" yapan konsept türünde maksimum izlenme sayısına ulaşan, her geçen gün biraz daha geniş izleyici kitlesine ulaşan az sayıdaki kaliteli programlardan biriydi.

Onedio Sosy kırmızıİçerik Platformu İletişim Yolları

E-Posta: [email protected]

Telefon Numarası: +90 (312) 969 33 96

Ankara Ofisi: Mustafa Kem kırmızıMah. Dumlupınar Bulv. No: 280 (Yeni ODTÜ Teknokent Binası) Kat: 4 No: 2 06530 Çankaya / Ankara

İstanbul Ofis: Onedio, Huzur Mahallesi Fazıl Kaftanoğlu Caddesi No: 15 Kat: 6 Sarıyer – İSTANBUL

Post Onedio Sosy kırmızıİçerik Platformu İletişim Yolları ilk olarak Müşteri Temsilcisi'nde yer aldı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Onedio Sosyal Müşteri hizmetleri & Onedio Sosyal Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Onedio Sosyal üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Onedio Sosyal hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *